Kilka miesięcy temu kiedy po załamaniu jednego z moich projektów biznesowych szukałem czegoś nowego… Co prawda słyszałem już wcześniej o projekcie FutureNet/AdPro, ale nie specjalnie się temu przyglądałem do czasu aż spotkałem na swojej drodze Irka Fudro. Gość zaskoczył mnie pozytywnie swoją wizją i tym co tworzył. Irka wcześniej kojarzyłem, a nawet powiedziałbym przyglądałem mu się długo i trochę się od niego uczyłem. Nie pamiętam jak to dokładnie było, ale zapisałem się na jego listę mailingową i dostałem instrukcję co mam robić żeby zacząć z nim współpracę. Przypadek sprawił, że był to akurat project, któremu już wcześniej się przyglądałem. Długo się nie zastanawiałem bo nie było nad czym, jak chcesz robić biznes, to po prostu wchodzisz. Kiedy już się porejestrowałem pogadaliśmy chwilę i dostałem kolejną propozycję dołączenia do społeczności o nazwie Akademia Milionerów. Cała wizja tej Akademii mi się bardzo spodobała więc dołączyłem do grupy na facebooku. Początkowo się nie angażowałem bo nawet nie miałem czasu na to ponieważ było dużo na głowie. Zresztą zanim się ze wszystkim zapoznałem to minęło trochę czasu. Po kilku tygodniach zacząłem wprowadzać swoich partnerów biznesowych do Akademii Milionerów.

 

Jakbyś chciał to klikając >>Tutaj<< możesz zobaczyć video o wizji Akademii.

 

Czym jest Akademia Milionerów

Nasza społeczność to nie tylko grupa na facebooku. Akademia jest grupą ludzi, którzy mają otwarte umysły na lepsze życie. Znajdują się w niej przedsiębiorcy, inwestorzy, szkoleniowcy, oraz totalnie nowi w branży marketingu i inwestycji. Akademia jest miejscem dla ludzi, którzy są głodni sukcesu jak i dla tych, którzy są już wolni finansowo. Celem Akademii Milionerów jest pomoc minimum 100 osobom osiągnąć wolność finansową. Wyobraź sobie, że pracujesz gdzie chcesz, z kim chcesz oraz ile chcesz I przy tym zarabiasz dobre pieniądze – nie to nie jest ściema tu na prawdę pomagamy ludziom.

 

Dla kogo jest Akademia Milionerów

Pierwsze o czym należy wspomnieć to to, że Akademia Milionerów jest Dla Każdego. Grupa ta jest dla osób, które chcą się czegoś nauczyć, nie boją się nowych wyzwań, szukają sprawdzonych możliwości, chcą się uczyć od ludzi z doświadczeniem. Wiele osób chce zmian w swoim życiu, ale nie wie jak może cokolwiek w nim zmienić. Są też tacy co już próbowali bezskutecznie albo trafiali na nieodpowiednich ludzi lub nie miał kto ich poprowadzić. Jeżeli nie chcesz należeć do grup wspomnianych wyżej to zastanów się nad tym co mogę Tobie zaoferować.

 

Co znajdziesz w Akademii Milionerów

Najważniejsze to dopasować schemat do Twojej osoby indywidualnie. Nie ma mowy, że nie znajdziesz w Akademii czegoś dla siebie. Oprócz tego, że będziesz mógł się uczyć od ludzi z dobrymi wynikami to dostaniesz o wiele więcej niż mógłbyś się spodziewać. Znajdziesz u nas gotowe rozwiązania biznesowe dla siebie, automatyzację biznesu, która zaoszczędzi Twój czas, poznasz wiele ciekawych osób i masę innych ciekawych, pomocnych rzeczy do Twojego biznesu.

 

Jeszcze raz video do obejrzenia oraz kilka informacji na temat >>Akademii Milionerów >>TUTAJ<<

 

 

Jeżeli doczytałeś do tego miejsca to jesteś na dobrej drodze do tego żeby uzyskać swoją, upragnioną wolność finansową. Pamiętaj jednak, że to jest Twój biznes i tylko Ty możesz go zbudować na tyle ile będziesz w stanie. Akademia da Ci rozwiązania I w tym pomoże, ale nie zrobi za Ciebie biznesu.

 

Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć odezwij się do mnie, a na pewno znajdziemy płaszczyznę do współpracy.