Exp Asset Ltd – Platforma Nie Tylko Dla Traderów

Exp Asset Ltd – Platforma Nie Tylko Dla Traderów

Nawiązując do wpisu, który napisałem całkiem niedawno, a wspominałem w nim o sytuacji na rynku Revshare i mojej strategii. Chciałbym w tym wpisie przedstawić Tobie biznes, na który natknąłem się dosłownie trzy dni temu. Biznes, o którym piszę jest oparty na tradingu, ale tym razem Forex. Dlaczego postanowiłem współpracować akurat z Exp Asset LTD. ? W tym wpisie się wszystkiego dowiesz dlatego zapraszam do czytania.

 

Jeżeli chcesz od razu się zarejestrować to kliknij >>TUTAJ<< ale pamiętaj, że konta nieopłacone będą usunięte. Pamiętaj również o tym żeby potwierdzić rejestracje przez kliknięcie w link aktywacyjny, który dostaniesz na maila.

 

UWAGA!! Od niedawna firma wprowadziła takie pola jak „company name” i „Register number / Tax / Vat number”. Tych pól nie musisz wypełniać jeżeli nie chcesz.

 

Dlaczego Exp Asset LTD. ?

Po pierwsze na pewno dlatego, że właściciel jasno stawia sprawę i jest bardzo transparentny. Kolejną sprawą jest na pewno to, że gość zna się na rynku finansowym i z tego co zauważyłem ma o tym pojęcie. Rozmawiałem z nim i miałem przyjemność spytać o kilka rzeczy, które nurtowało moją grupę. Kolejną rzeczą jest to, że firma bardzo angażuje się na rynkach zachodnich. Wiadomo gdzie są pieniądze prawda? W Polsce owszem jest dobry marketing, ale też i brak pieniędzy u większości osób. Co mnie najbardziej przekonało do tego biznesu to chyba było ujęte w jednym zdaniu przez właściciela ” Muszę mieć poduszkę finansową na wypłaty dla ludzi, a dopiero potem brać się za kolejne inwestycje”. Oczywiście wiadomo też, że każdemu może się noga podwinąć, ale nie każdy myśli w ten sposób zakładając firmę.

 

Exp Asset – Ceo Firmy

Właścicielem firmy Exp Asset jest Patryk Krupiński. Zdobył on wykształcenie w kraju, który przoduje na naszym kontynencie w bankowości i finansach. Już jako szesnastolatek zdobywał wiedzę z zakresu papierów wartościowych. W późniejszym czasie czyli jak już był pełnoletni rozpoczął aktywną działalność na rynku finansowym i robi to do dzisiaj. Patryk miał okazję pracować z najlepszymi traderami z Niemiec i nie byli to gracze z pierwszej łapanki tylko autorytety rynku giełdowego. Żeby nie było to również w Polsce pracował w firmie HFT Brokers jako analityk, trader giełdowy. Mimo, że teraz bardziej skupia się na rozwoju firmy i zatrudnianiu najlepszych traderów to w dalszym ciągu orientuje się na rynku. Specjalizacją Patryka Krupińskiego jest analiza techniczna, mechanika rynku i systemy transakcyjne. Zachęcam także do przeczytania wywiadu z Patrykiem : https://comparic.pl/patryk-krupinski-traderzy-w-polsce-potrzebuja-szczepionki/

 

 

Q$A czyli odpowiedzi na pytania w wykonaniu Patryka Krupińskiego:

 

 

 

Czym Dokładnie Zajmuje się Exp Asset ?

Firma skupia się na szkoleniu traderów. Profil działalności firmy można podpiąć pod inwestycyjno – szkoleniową. Zakres działalności firmy to między innymi:

 

– inwestycje w start-upy branży IT

– inwestycje na rynku kryptowalut

– inwestycje na rynku kapitałowym i walutowym

– arbitraż na rynku kryptowalut

– platforma szkoleniowa

– dostarcza narzędzia potrzebne do wspomagania traderów

 

W skrócie firma zajmuje się głównie tradingiem i zrzesza najlepszych traderów z całego świata. Część z nich na pewno będzie chciała zostać anonimowa, ale część osób tradujących będziesz mógł/a obejrzeć nawet na żywo, a raczej ich pracę. Exp Asset będzie też inwestowało w start upy z branży IT – to dobry ruch bo można sporo na tym zarobić. Firma będzie działała także na rynku kryptowalut, ale tylko na sprawdzonych giełdach przede wszystkim polskich. Nie będę się tu rozpisywał co to jest arbitraż itd. ponieważ ten wpis ma być w celu informacyjnym, a nie szkoleniowym.

 

Dalsze Plany Rozwojowe Firmy to Między innymi:

 

 • Otwarcie domu maklerskiego
 • Uruchomienie własnego systemu płatniczego
 • Inwestycja w kopalnie kryptowalut ( hala o powierzchni 1000m już jest)
 • Dalsze inwestycje w branżę IT
 • Pierwszy trading room w Warszawie

 

Exp Asset – Jak Możesz Dołączyć do Platformy?

Exp Asset LTD. oferuje różne pakiety za pomocą, których możesz dołączyć na 120 dniowy plan. Jest to płatny dostęp do usług, szkoleń i produktów, które oferuje firma . Wszelkie zakupy produktów i usług w firmie są dokonywane w walucie Bitcoin. Również wypłaty prowizji czy korzyści finansowych są wypłacane w BTC. Exp Asset LTD. oferuje użytkownikom także korzyści finansowe w postaci różnych prowizji. Naliczenia są raz na 24h w każdy dzień roboczy. Dlaczego tak? Ponieważ giełdy są zamknięte w weekendy więc firma nie zarabia i tym sposobem nie może wypłacić należności na weekendach. Prowizje naliczane z pakietów są zależne od zysków firmy czyli dziennie w granicach 0.5% do 1.5%, ale można to uśrednić do 1% dziennie.

 

Niżej wklejam przykładowe symulacje naliczeń w Exp Asset:

 

Exp Asset - Naliczenia prowizji

Exp Asset - symulacja prowizji

 

Ważne!! Jeżeli nie opłacisz konta to po jakimś czasie zostanie ono usunięte więc jeżeli nie masz zamiaru aktywnie działać w platformie to po prostu się nie rejestruj.

 

Exp Asset pakiety premium:

 

exp asset -pakiet premium

 

Przykładowo w pakiecie za 1000$ firma oferuje usługi szkoleniowe takie jak Live Trading Room czyli będziesz mógł zobaczyć na żywo tradera w akcji. Do tego pakiet edukacyjny w formie webinarów czyli również naukę tym razem w postaci właśnie webinarów. Dostaniesz też „trade idea” jest to jakby taki tip na trading danego dnia. Trade Camp – jest to połączenie zagranicznej wycieczki i szkolenia w jednym (szkolenia są prowadzone przez traderów Exp Asset czyli na wysokim poziomie). Najważniejsze jest to, że z nauką idzie też możliwość czerpania korzyści finansowych czyli na pakiecie za 1000$ masz po 120 dniach 1200$. Istnieje możliwość reinwestowania środków i pomnażania premii, które firma Tobie wypłaca.

 

Niżej wrzucam video instruktażowe, w którym tłumaczę jak kupić pakiet:

 

 

Zerknij na nagrody jakie firma oferuje ( nie są to samochody w leasing czy z limitami kilometrów).  Zobacz sam >>TUTAJ<<

 

Exp Asset LTD. – Program Partnerski

Oczywiście jak w każdej firmie tego typu tutaj też istnieje program partnerski. Wszystko jest w prosty sposób zrobione bez żadnych kombinacji alpejskich więc biznes powinien być zrozumiały i przejrzysty dla wszystkich osób. Celem programu partnerskiego jest promocja usług i produktów, ale wiadomo, że za darmo nikt tego nie będzie robił więc firma uruchomiła premiowanie użytkowników za polecanie usług i produktów. Wynagradzanie aktywnych użytkowników opiera się na systemie binarnym czyli tzw. binarka, do której wprowadzasz opłaconych użytkowników. Żeby aktywować system binarny musisz wprowadzić przynajmniej po jednej osobie na jedną i drugą nogę w binarce. Exp Asset oferuje wejście już od 100$ także na pewno nie będzie wyzwaniem dla nikogo wprowadzić dwie osoby do firmy. Naliczenia z systemu binarnego odbywają się w każdy piątek, a prowizje z planu marketingowego są wypłacane co 24 godziny.

Exp Asset LTD. oferuje także bonus w postaci 8% od depozytu Twojego partnera. Jedynym warunkiem do otrzymania tego bonusu jest wejście na pakiet minimum za 1000$. Ten bonus obowiązuje od każdej kwoty czyli nie ważne czy Twoja osoba polecona będzie miała depozyt za 50$ czy za 10 000$ bo i tak dostaniesz 8% od każdej kwoty.

 

UWAGA!! Zobacz jak wypłacam 500$ z EXP ASSET

 

 

Jak Działa System Binarny w Expert Asset:

Przede wszystkim jeżeli jesteś osobą, która chciała by czerpać dodatkowe profity za współpracę z firmą i polecanie usług, produktów to na pewno musisz wprowadzić przynajmniej dwie osoby do swojej struktury binarnej. W platformie będziesz miał/a dostępne dwa linki referencyjne. Jeden będzie służył do rejestracji osób na górną linię binarki czyli „TOP”, a drugi link posłuży do wprowadzania osób na linię „BOTTOM” czyli na dolną. Czytając dalej znajdziesz screena z mojego panelu binarnego gdzie będzie zaznaczone to miejsce. Aby aktywować binarkę to musisz zarejestrować przynajmniej jedną osobę na minimalnym pakiecie na linię top i jedną na bot. Kolejne osoby musisz rejestrować już tylko na jednej linii bo docelowo drugą będzie Tobie budował Twój sponsor.

Pamiętaj, że binarka w Exp Asset oferuje Tobie 10% ze słabszej nogi.  Jeżeli zarejestrujesz się z mojego linka to wiesz, że nie próżnuję i na pewno jedną linię będziesz miał/a dobrze budowaną. Jeżeli natomiast zdecydujesz się na rejestrację pod kimś innym to koniecznie spytaj się, na której linii się znajdujesz. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu. Czytając dalej będzie wrzucony screen z prezentacji, a dokładniej z tego jak nalicza binarka. Nagram również o tym video na Youtube, ale w razie potrzeby niżej wklejam obiecanego screena:

 

Exp Asset - binarka

 

Tutaj zrzut z oryginalnej prezentacji Exp Asset odnośnie binarki i tego jak nalicza:

 

Exp Asset - Binarka z prezentacji

 

Pierwsze Matryce z Pasywnym Dochodem

Nie wiem jak Ty, ale ja jeszcze nie słyszałem o matrycy z pasywnym dochodem. Być może już gdzieś się takie pojawiły, ale ja osobiście o tym nie słyszałem, a w Exp Asset się takie właśnie pojawiły. Nie dość, że jest możliwość zarabiania z budowania struktury czyli swojej matrycy wgłąb to w dodatku firma umożliwia uzyskanie dochodu pasywnego z matryc. Zapraszam do krótkiego opisu najważniejszych rzeczy związanych z matrycami w Exp Asset.

 

Rodzaje Matryc

 

Exp Asset - rodzaje matryc

 

 

Jak widzisz matryce są podzielone tak jakby na dwie części „permanent matrix” oraz „time- limited matrix” czyli jak widzisz na załączonym obrazku to te tańsze bez dochodu pasywnego są na zawsze, a te od 250$ w górę są opłacane na 18 miesięcy. Oczywiście żeby mieć matryce za 1000$ musisz mieć wszystkie wcześniejsze wykupione. Łączna suma wszystkich matryc to 1975$, a dochód pasywny zaczyna się od matrycy za 250$. Czyli jeżeli chcesz skorzystać z dochodu minimum na 250$ to łącznie będzie Cię to kosztowało 475$. Nie licząc dodatkowych bonusów, które wynikają z posiadanych matryc, ale o tym później. 

 

Matryca Trójkowa

Matryca trójkowa oznacza to, że pod sobą w każdej matrycy bezpośrednio możesz mieć tylko 3 osoby. Kolejne osoby będą spadały pod te 3 osoby przez nas zaproszone, ale oczywiście wszystkie profity za takie osoby będziesz dostawał/ała. Wszystko dokładnie widać na screenie, który wrzucam pod spodem:

 

Exp Asset - matryca trójkowa

 

 

Bonusy Wynikające z Posiadania Matryc

Matrix Bonus – Jest to bonus, który dostajesz kiedy ktoś wykupi matryce, a Ty jesteś posiadaczem takiej matrycy. Czyli dajmy na to, że masz matrycę za 1000$ i ktoś wykupuje taką właśnie matrycę, a Ty dostajesz automatycznie 5% wynagrodzenia. Co jest najważniejsze to nie ważne czy to będzie 1 czy 10 poziom matrycy, Ty i tak dostaniesz te 5% od każdej osoby do 10 poziomu wgłąb w Twojej organizacji. 

 

Vip Bonus – Ten bonus jest mega konkretny ponieważ tutaj dostajesz 50% sumy jaką dostają osoby w Twojej matrycy. Przykładowo kiedy osoba w Twojej drugiej linii dostaje 10$ bonusu to Ty w tym momencie dostajesz 5$ w ramach vip bonusu. Ten bonus jest tylko dla posiadaczy matrycy za 1000$!

 

Miner’s Share – Najważniejszy bonus w całej matrycy. To właśnie dochód pasywny, o którym już wspominałem. Uaktywnia się on na matrycy za 250$ i w ramach tej matrycy dostajesz bonus w postaci mocy obliczeniowej. Dla mnie to mega fajna sprawa ponieważ nie dość, że bonus jest w postaci mocy obliczeniowej czyli matryca tak jakby będzie nam wydobywała kryptowaluty to dodatkowo możemy jeszcze zarobić na kursie z wydobytych kryptowalut. Co za tym idzie? Szybki zwrot takiej matrycy o ile ktoś będzie działał ambitnie i się przyłoży. Przydział mocy wygląda następująco:

 

12,5MH/s mocy obliczeniowej* – od matrycy za 250$
25MH/s mocy obliczeniowej* – od matrycy za 500$
50MH/s mocy obliczeniowej* – od matrycy za 1000$

 

Łącznie daje to 87,5 mh/s czyli jest to moc o wartości pół koparki, którą trzymałbyś w domu. Dodatkowo jeżeli będziesz na matrycy za 1000$ dostaniesz od każdego poleconego 2% wydobycia.

 

Dodatkowe Produkty w Matrycach

 

Exp Asset - produkty w matrycy

 

Jak widzisz dodatkowo dostajesz jeszcze różne, ciekawe opcje do dyspozycji w zależności od posiadanej matrycy. Jeżeli interesujesz się tradingiem albo chciałbyś się tego uczyć to będzie to dodatkowa wartość dla Ciebie.

 

Przykładowa Suma Bonusów w Matrycy Exp Asset za wypełnienie takiej matrycy. Przykład pod spodem jest wzorowany na matrycy za 250$. Każdy poziom jest podliczony osobno:

 

Exp Asset - Suma bonusow

 

Jeżeli jeszcze nie widzisz potencjału tych matryc to nie wiem jakbym mógł Ci to bliżej wytłumaczyć. Matryce tak na prawdę bardzo szybko się zwracają, a dodatkowo mega fajną opcją jest dochód pasywny z matryc. Nie dość, że możesz się uczyć tradingu w tej firmie i masz przychód z pakietów to jeszcze dodatkowo możesz czerpać korzyści z matryc. Exp Asset prężnie się rozwija, a w wszystkie nowości jakie będą wchodzić do platformy będę dopisywał w tym wpisie. 

 

 

 

Rejestracja

 

>>W Celu Rejestracji Kliknij Tutaj<<

 

Rejestracja w Exp Asset LTD. jest banalnie prosta i można to zrobić nawet ze smartfona. Niżej wrzucam screena jak to zrobić oraz wkrótce nagram video na mój kanał Youtube.

 

UWAGA!! Od niedawna firma wprowadziła takie pola jak „company name” i „Register number / Tax / Vat number”. Tych pól nie musisz wypełniać jeżeli nie chcesz. 

 

Exp Asset - Rejestracja

 

Obiecane nagranie rejestracji w formie video:

 

 

Moja Opinia

Na pewno jest to projekt, z którym chciałbym wiązać dłuższy dystans niż kilka miesięcy. Mały % w skali roku rokuje dobrze, a profil firmy jest przyszłościowy. Zresztą patrząc na rynek jest bardzo mało firm takich jak Exp Asset czyli bazujących na rynkach finansowych. Ja przynajmniej nie znam takiej, która by faktycznie potwierdziła, że się tym zajmuje, a tutaj przynajmniej widziałem wyniki finansowe na własne oczy. Oczywiście nie jestem też wróżką i różne rzeczy dzieją się w biznesie. Pamiętaj, że wykupujesz tu usługę i nikt Ci niczego nie zagwarantuje. Ja z mojej strony mogę powiedzieć tylko, że Patryk wypadł dobrze na rozmowie.

 

Jeżeli podobał Ci się ten wpis lub był dla Ciebie wartościowy to zostaw komentarz lub udostępnij go w mediach społecznościowych. Będzie to dla mnie znak, że zmierzam w dobrą stronę.

 

 

2 komentarze

 • Właśnie dzięki takim artykułom lubię czytać tego bloga. Same konkrety, duża liczba zdjęć pomaga w zrozumieniu programu jakim jest Exp Asset, a na dodatek bardzo przyjemnie się czyta. 🙂

  Jeden z lepszych blogów o zarabianiu w sieci – jak nie najlepszy 😉

  Michał utrzymuj ten poziom!

  Pozdrawiam

 • Czy to najlepszy program do zarabiania w sieci? Dla mnie na chwilę obecną chyba tak, ale nie każdy musi tak uważać. Jeśli nie najlepszy, to na pewno najbardziej transparenty. Znam właściciela, traderów i mogę odwiedzić biura firmy. Najistotniejsze jest dla mnie jednak to, że firma posiada audyt prawny potwierdzający zgodność z prawem oraz możliwość wglądu w finanse firmy 🙂

  Pozdrawiam kolegę z branży 🙂

Dodaj komentarz