Co sprawia, że FutureAdPro jest wyjątkową platformą typu RevShare?

Jak wiecie zarabianiem w sieci interesuję się już od dawna. Dużo programów RevShare testowałem, ale rzadko się zdarza żeby firma dawała zarobić długo i pasywnie. Działam w inwestycjach dużego ryzyka i czasem w firmach MLM. Ci co mnie znają i współpracują ze mną, dokładnie o tym wiedzą. Po przeczytaniu tego wpisu sami ocenicie czy mam rację i czy faktycznie jest to biznes na miarę Hitu roku 2016. Jeżeli już wiesz czym jest FutureAdPro i chciałbyś się zarejestrować to kliknij >>TUTAJ<< albo czytaj dalej żeby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Platforma społecznościowa koncentruje się głównie na pozyskiwaniu reklamodawców. To nic nowego, bo przecież w dzisiejszych czasach każdy portal tego typu na tym się koncentruje, ponieważ z tego są pieniądze. Dlatego myślę, że to jest kluczowe w programach tego typu czyli pozyskiwanie reklamodawców, a platforma społecznościowa idealnie się do tego nadaje. To jest to co czyni firmę wyjątkowym modelem biznesowym. Jeżeli już wiesz co to jest RevShare i na czym polega to będzie Tobie łatwiej zrozumieć dlaczego ten projekt jest wyjątkowy. Jeżeli nie masz o tym pojęcia, a chciałbyś się dowiedzieć więcej – czytaj dalej oraz zapraszam do kontaktu.

FutureAdPro to pierwszy projekt RevShare, który oparty jest na działającej od 2014 roku platformie społecznościowej FutureNet. Myślę, że dla takich programów jak LikesXL, Traffic Monsoon, MxRev$hare będzie to duża konkurencja. O samym Future Net Club można przeczytać >>TUTAJ<<.

 

Na Czym Głównie Skupia Się FutureAdPro?

Jak większość tego typu projektów, platforma ta oferuje zakup pakietów reklamowych tzw. AdPacków. Pakiet ten będzie pracował, ale pod warunkiem, że dziennie obejrzysz 10 reklam. Po obejrzeniu tych reklam, AdPack będzie aktywny 24h. Czyli nic nowego dla tych co zarabiają już w RevShare. Naliczenia na konto są co 15 min ! Zarabiasz tutaj 1% dziennie, aż do czasu kiedy Twoja paczka reklamowa wypracuje 120%. Koszt jednej paczki to 50$. Paczka reklamowa daje 800 wyświetleń strony internetowej, bloga lub cokolwiek na czym Ci zależy.

Procent składany – zarabiamy dzięki szybkiemu przyrostowi naszych paczek reklamowych. Dzięki temu, że codziennie do Twojego konta będą przypisane odsetki z naliczeń, będziesz mógł szybko powiększać swoje pieniądze przez reinwestycję co raz to większej kwoty.

 

FutureAdPro - Oglądanie reklam

 

Niżej wklejam kilka Video do obejrzenia:

 

 

 

Polecanie w FutureAdPro

Polecanie w tym programie nie różni się niczym od innych, ale jest na dość ciekawych zasadach. Oczywiście nie musisz polecać tego programu, możesz  zarabiać sam, bez udziału osób, które są pod Tobą . Moim zdaniem, lepiej polecać i wyrobić sobie dodatkowy dochód . Podoba mi się w tym programie to, że zarabiamy z 5 poziomowej strukturyJeżeli posiadasz już swoją strukturę w platformie FutureNet to zostanie ona przeniesiona w stosunku 1:1 do platformy Revshare ( ponieważ oba konta są zintegrowane ze sobą).

 

Uwaga!! Żeby zarabiać prowizję nie trzeba mieć wykupionego abonamentu, ale możesz zarobić więcej prowizji jeżeli go posiadasz. Jak wyglądają prowizje widać na załączonym niżej obrazku.

 

FutureAdPro abonamenty

 

FutureAdPro oferuje 5 abonamentów, które możesz wykupić i zarabiać aż do 5 poziomu w głąb. Każdy abonament ma różny % w zależności od tego, który wykupimy. Maksymalnie można zarobić na najwyższym poziomie aż 15% więc myślę, że to całkiem przyzwoicie za pracę Twojego zespołu. Jak już wspomniałem jeżeli jesteś na darmowym statusie „I” to zarabiasz tylko z pierwszej linii w Twojej strukturze. Jeżeli jednak masz status „V” to zarabiasz aż do 5 linii w głąb swojej struktury. Oczywiście wiąże się to z większymi opłatami. Polecam wykupienie większego statusu, niż ten darmowy dopiero wtedy jak już będziesz miał kilka aktywnych osób w zespole.

 

Uwaga!! Aby być tzw. aktywnym użytkownikiem należy mieć przynajmniej jednego AdPacka. To upoważnia nas do naliczeń z naszych poleconych.

 

Czy Mogę Mieć Więcej Niż Jedno Konto ?

Można mieć tylko jedno konto na domostwo. W przypadku portalu FutureNet możemy mieć i 10 kont na jedno domostwo. Dlatego jak w każdym tego typu programie nie polecam kombinowania z multikontami. Jeżeli ktoś jednak postanowi działać w taki sposób wszystkie konta zostaną zablokowane.

 

Pamiętaj!! podawaj prawdziwe dane przy rejestracji żeby potem nie było problemów z wypłatami.

 

Zmiana Pozycji w Friends Tree

Kiedy się już zarejestrujecie pod kimś to nie będzie możliwości zmiany sponsora. To też nie powinno nikogo dziwić, chociaż do tej pory była taka możliwość w fazie Pre-Lauch.

 

Przykładowe Zarobki w FutureAdPro

Pieniądze, które otrzymasz z podziału zysków możesz przeznaczyć na zakup większej ilości paczek reklamowych tzw. re inwestycja środków lub wypłacić. Możesz także sam obliczyć ile zarobisz w FutureAdPro wystarczy, że podasz swojego maila w wyskakującym okienku. Jeżeli nie chcesz tego robić nie ma problemu napisz do mnie prywatną wiadomość, a na pewno pomogę Tobie. Poniżej przedstawię kilka najprostszych symulacji żebyś mógł sobie to przetrawić. Oczywiście budując grupę czyli zarabiając na prowizjach, efekty będą dużo lepsze.

 

Przykład 1

Ilość paczek reklamowych na starcie – 5

Ilość paczek reklamowych po 240 dniach – 15

 

Przykład 2

Ilość paczek reklamowych na starcie – 10

Ilość paczek reklamowych po 240 dniach – 30

 

Przykład 3

Ilość paczek reklamowych na starcie – 25

Ilość paczek reklamowych po 240 dniach – 76

 

Przykład 4

Ilość paczek reklamowych na starcie – 50

Ilość paczek reklamowych po 240 dniach – 152

 

Przykład 5

Ilość paczek reklamowych na starcie – 100

Ilość paczek reklamowych po 240 dniach – 305

 

Pamiętaj!! Tutaj zarabiasz nawet bez budowania grupy. Możesz zarabiać sam od pierwszego dnia przy użyciu właśnie procentu składanego. Możesz także zacząć od jednej paczki reklamowej i budować swoją strukturę.

 

Zabezpieczenie Konta FutureAdPro

To co mi się również podoba w tej platformie to zabezpieczenia. Możesz zabezpieczyć konto przed włamaniem w taki sam sposób jak zabezpieczasz np. gmail. Działa to tak samo jak zabezpieczenia w bankach czy na mailach gdzie musisz wpisać kod potwierdzający. Idąc dalej jeśli już to zrobisz to przy każdym logowaniu będziesz musiał wpisać jednorazowy kod za pomocą swojego telefonu. Ja osobiście polecam każdemu maksymalne zabezpieczenia w szczególności programów takich jak ten czy skrzynek pocztowych. Część z was wie, a część pewnie nie wie, ale miałem atak hackerski na jedną z platform, w których działam. Dlatego każdemu z góry doradzam dobre zabezpieczanie swoich kont. W razie jakbyś miał jakieś problemy albo pytania to skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci to ustawić i pozabezpieczać wszystko.

 

Nowości Na Platformie

Teraz z konta reklamowego można zrobić upgrade swojego statusu i zarabiać więcej prowizji ze swojej struktury ( wcześniej tej opcji nie było, a była obiecana i jak widać firma się wywiązała). Drugą sprawą jest opcja przejścia z FutureAdPro do FutureNet bez otwierania nowej zakładki. Dodano także możliwość wypłat/wpłat przez procesor płatniczy Payza. Dodano także ciekawą opcję czyli małe paczki reklamowe za 10$. Jest to fajne rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą zacząć z małymi kwotami. Paczka za 10$ również wypracuje 20% zarobku, ale z tą różnicą, że pracuje wolniej czyli 80% prędkości dużej paczki za 50$.

 

Kolejna z nowości wprowadzona 26.08.2016 to możliwość wypłaty  bezpośrednio na portfel giełdy Bitbay.net. Przekłada się to na szybkość wypłat i wymiany waluty wirtualnej na tą mniej wirtualną czyli PLN.  Po wymianie możesz wypłacić pieniądze na konto albo w bankomacie. Bitbay oferuje także kartę bankomatową. Opcja jak najbardziej przydatna z tego względu, że w razie problemów z wypłatami można napisać do suportu i rozwiązać sytuacje albo przynajmniej dowiedzieć się gdzie są pieniądze.

 

Plan Marketingowy 

Paczki – Każdy AdPack kosztuje 50$. Pracuje on do osiągnięcia 120% swojej wartości, czyli zarabiasz na nim 20%. Jednak 2.5$ odkładane jest na matrycę w FutureNet. Myślę, że jest to dobra opcja, bo wymusza na Tobie kupno coraz to wyższych matryc.

Spadochroniarze – W FutureNet zarabiamy także na poleconych naszych sponsorów, którzy w wyniku „trójkowej matrycy” trafili pod nas.

Postaram Tobie wytłumaczyć to jak najlepiej będę potrafił. Możliwości tutaj są ogromne, a program ten zasługuje na dobrą opinie pod względem planu marketingowego. Podam krótki przykład żebyś to lepiej zrozumiał:

Przykładowo, kiedy kupujesz 100 paczek i każda zarabia 1% dziennie, 5% z każdej paczki trafia do matrycy FutureNet (wymuszona akcja). Oczywiście nie od razu ponieważ ten % trafia do matrycy dopiero przy wypłacie. Gdy już nazbierasz odpowiednią kwotę i będziesz mógł podwyższyć matrycę, wtedy system zrobi to automatycznie. Prowizje również otrzymasz za wyższe pakiety Twoich poleconych.

 

Więc Na Czym to Wszystko Polega?

  • Aby dostać naliczenia w podziale zysków należy obejrzeć minimum 10 reklam dziennie raz na 24h.
  • AdPack wygasa kiedy wypracuje dla nas 120%. Czas w jakim wygaśnie zależy od przychodów firmy.
  • Aktywny użytkownik musi kupić przynajmniej jedną paczkę reklamową.
  • Aby dostać naliczenia w głąb struktury należy opłacić roczny abonament.
  • Wypłaty w programie FutureNet, czyli te 5% są automatycznie umieszczane na upgrade Twojej pozycji w Matrycy, aż do osiągnięcia pozycji Royal. Kiedy ukończysz ten proces, wypłaty będą realizowane w całości.

 

Moja Opinia o Platformie FutureAdPro

Jak wiecie dużo analizowałem ten projekt i jak na razie jest to u mnie w dalszym ciągu nr 1. Większość platform reklamowych działa krótko bo nie mają tak na prawdę skąd brać reklamodawców. Głęboko wierzę, że ten model biznesowy podoła, bo założenia są naprawdę godne uwagi. Wszystko jednak zależy od ludzi, którzy się tym zainteresują. Chcę też zwrócić uwagę na to, że problemy typu: procesory płatnicze, multikonta, duże naliczenia tutaj nie istnieją, a to zazwyczaj wykańcza takie platformy.

 

Podsumowanie

Wszystko w FutureAdPro wydaje się być czymś wyjątkowym. Ja po pierwszych krokach w programie też tak myślałem, a teraz jestem nawet o tym przekonany. Panel administracyjny jest w 11 językach.  Targetowanie reklam też jest ciekawą opcją (ustawianie reklam na określony region). Wielkim plusem jest to, że platforma ciągle się rozwija, dodaje nowe narzędzia, ulepszenia. Kolejną ciekawą rzeczą jest to, że Firma oferuje dużo narzędzi do promowania takie jak: filmy reklamowe, strony przechwytujące, grafiki banery i dużo więcej. Najważniejsze jednak moim zdaniem jest to, że można wybrać się do siedziby firmy i obejrzeć wszystko swoim okiem. Byłbym zapomniał o ciekawych eventach organizowanych przez FutureNet.

 

Myślę, że co nie co rozjaśniłem, czym jest FutureAdPro. Jeżeli jesteś chętny do współpracy zapraszam do rejestracji >>TUTAJ<<. Z wszelkimi pytaniami pisz do mnie śmiało poprzez formularz kontaktowy lub Facebook. Niżej znajdziecie Plan Kariery oraz parę zmian w programie.

 

Uwaga!! Nasz Zespół składa się z doświadczonych osób w marketingu internetowym. Teraz rejestrując się do naszego zespołu oraz wykupując dowolny pakiet w FutureNet, dostaniesz od nas własną stronę do promocji. Należy też wykupić przynajmniej jednego AdPacka po starcie RevShare.

 

Pamiętaj!! Żeby potwierdzić swoją rejestrację przez kliknięcie w link, który dostaniesz na maila po zarejestrowaniu się w systemie.

 

5 etapowy Plan Kariery

Leader – Żeby awansować na Leadera musisz posiadać minimum 100 aktywnych AdPacków oraz 500 aktywnych poleconych w 5 poziomach struktury. Od jednego poleconego możemy mieć maksymalnie 100 partnerów biznesowych.

Manager – Aby awansować na Managera musisz posiadać przynajmniej 300 AdPacków oraz 1500 poleconych w 5 poziomach. Podobnie jak w poziomie Leader jest tu 20% czyli tym razem maksymalnie 300 partnerów od jednego poleconego. Dostajesz też w nagrodę SmartPhona.

Director – Tutaj musisz mieć 600 aktywnych AdPacków oraz 2500 aktywnych partnerów ( robi się ciekawie). Również tutaj jest 20% od jednego poleconego, czyli 500 partnerów. Nagrodą tu jest Laptop.

President – Na pozycji Presidenta musisz posiadać przynajmniej 1000 aktywnych AdPacków oraz 4000 aktywnych poleconych. Tak samo jak wyżej, od jednego poleconego jest 20% czyli 800 partnerów. Nagroda tutaj to wycieczka.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis to zostaw komentarz lub udostępnij go w mediach społecznościowych.

 

Zapraszam również do komentowania oraz oferuję pomoc i odpowiedzi na wszelkie pytania.

 

 

Czy Chcesz Otrzymać Kalkulator Dzięki, Któremu Wyliczysz ile Zarobisz w FutureAdPro?

 

 Otrzymasz także możliwości i rozwiązania dla swojego biznesu. Nie czekaj i wznieś swój biznes na wyższy poziom!

 

Dzięki za zapis na listę. Sprawdź maila w celu odbioru kalkulatora i materiałów! Jeżeli nie otrzymasz naszej wiadomości w ciągu 5 minut to koniecznie sprawdź skrzynkę "Spam"

Czy Chcesz Otrzymać Kalkulator Dzięki, Któremu Wyliczysz ile Zarobisz w FutureAdPro?

 

 Otrzymasz także możliwości i rozwiązania dla swojego biznesu. Nie czekaj i wznieś swój biznes na wyższy poziom!

 

Dzięki za zapis na listę. Sprawdź maila w celu odbioru kalkulatora i materiałów! Jeżeli nie otrzymasz naszej wiadomości w ciągu 5 minut to koniecznie sprawdź skrzynkę "Spam"