GainBitcoin – realna kopalnia bitcoin

Jeżeli nie wiesz jeszcze czym jest GainBitcoin to zapraszam do czytania. Możesz także poczytać (jeżeli nie wiesz) czym jest bitcoin na moim blogu . Znajdziesz osobny wpis o tym >>TUTAJ<<. W skrócie Bitcoin jest walutą wirtualną, która jest coraz bardziej popularna. Bitcoinem można już zapłacić za rachunki, wypłacać w bankomacie, płacić w niektórych sklepach, firmach. W roku 2016 jego wartość wzrosła do 800$ za sztukę. Myślę, że warto się tym zainteresować i pójść w tym kierunku. Specjaliści od Bitcoina szacują cenę na 2017 rok nawet do 2000$ za sztukę. Biorąc pod uwagę skoki wartości tej kryptowaluty można też zarobić właśnie na kursie BTC. Możesz zacząć dziś, albo czekać i się przyglądać, ale możesz tego potem żałować tak jak ja. Kiedy pierwszy raz usłyszałem o BitCoinie, było to około 4 lata temu, wtedy olałem temat, bo po prostu nie dorosłem do tego.  Teraz słuchając ludzi mądrzejszych ode mnie wiem, że w tym jest duży potencjał.

 

UWAGA!! Instrukcja jak wykupić pakiet oraz rejestracja Krok Po Kroku na samym dole

 

Możesz się zarejestrować klikając w banner poniżej (pamiętaj żeby po rejestracji koniecznie się do mnie odezwać):

GainBitcoin Banner

Co To Jest GainBitcoin?

GainBitcoin jest to kopalnia bardzo popularna w Azji i dopiero teraz wchodzi na rynki europejskie.  Firma jest zarejestrowana od 2013 roku w Singapurze, a biuro IT jest w Delhi. Platforma ma własne, duże serverownie w Chinach. GainBitcoin oferuje możliwość inwestowania w krypto walutę Bitcoin. W 2017 roku mają ruszyć pierwsze prezentacje w Europie. Jest to na pewno dobry moment na zajmowanie miejsc w GainBitcoin. Firma ma ogółem 5 kopalni, a jedną z nich można zobaczyć pod nazwą GBminers. Jeżeli chcesz, możesz to sprawdzić pod tym linkiem: https://blockchain.info/pl/pools

 

Co Powinieneś Wiedzieć o GainBitcoin?

Jest to realna firma, a nie pośrednik czy jakaś ściema, która zniknie po dwóch tygodniach.  Inwestując w kontrakty BTC zarabiasz 10% miesięcznie, przez 18 miesięcy. Czyli można powiedzieć, że miesięczny zwrot to 10% i całość zamyka się w 18 miesięcy. Prowizja z osób bezpośrednio poleconych to 5%. W GainBitcoin są też opcje binarki 4% i 8% ze słabszej odnogi. Wypłaty są automatyczne na portfel BitCoin. Co mi się mega spodobało w tej kopalni ? To, że w ciągu 30 dni od dołączenia możesz zrezygnować   z udziału w GainBitcoin.

 

Niżej wrzucam video z fabryki, w której byli liderzy między innymi z FutureNet.

 

GainBitcoin w listopadzie był szósty na świecie w rankingu największych kopalni BTC.  Rejestracja w tej platformie jest oczywiście darmowa. Inwestujesz tutaj wyłącznie w wydobycie BitCoin i nie ma żadnych ukrytych opłat. Z inwestycji partnerów są kupowane ciągle nowe serwery więc wydobycie rośnie z tygodnia na tydzień. Jest to niezbędne żeby firma dobrze prosperowała.

 

Polecanie, Wypłaty i Kontrakty w GainBitcoin

Wypłaty, jak już pisałem wyżej są automatyczne, bezpośrednio na portfel BTC oraz są dwa razy w miesiącu: 5 i 20 dnia miesiąca. Dostajesz 2x po 5% w miesiącu.

 

Jak w każdej firmie z programem partnerskim tutaj też jest możliwość zarabiania prowizji z bezpośrednio zaproszonych osób. Za każdą wprowadzoną osobę dostaniesz 5%. Podobnie jak np. w BitClub Network tutaj też jest system „binarki”, czyli wynagrodzenie z budowy grupy. Wygląda to w ten sposób, że ze słabszej odnogi dostajesz 4% (kiedy masz kontrakty o wartości poniżej 0.49BTC).  Natomiast kiedy masz kontrakty o wartości powyżej 0.49BTC , wtedy dostaniesz 8 %.

 

UWAGA!! Żeby polecać GainBitcoin musisz mieć kontrakt na minimum 0.1 BTC czyli około 80$ na dzień dzisiejszy.

 

Kontrakty w GainBitcoin są już od 0.1 BTC i tutaj bardzo fajnie, bo nie wyklucza to ludzi z mniejszym kapitałem. 0.1 BTC to jakieś 70-80$ zależnie od kursu Bitcoina. Maksymalnie będziesz mógł kupić kontrakt o wartości 100BTC. Często też pojawiają się oferty promocyjne/specjalne, więc warto uważnie przyglądać się takim ofertom. Niżej wklejam screena z oferty GainBitcoin:

Pakiety GainBitcoin

 

Podsumowanie: GainBitcoin jest fajną opcją dla wszystkich osób, zarówno dla tych co nie mają dużego kapitału, jak i dla tych, którzy mają trochę więcej BTC. Projekt nie jest jeszcze popularny w Polsce więc też warto go zacząć teraz promować, żeby wstrzelić się w dobry moment. Myślę, że jeżeli ktoś naprawdę będzie chciał pokopać to 0.1 nie jest jakąś kosmiczną kwotą na start. Jeżeli chcesz się zarejestrować kliknij >>TUTAJ<<. Pamiętaj żeby po rejestracji koniecznie się do mnie odezwać

 

Rejestracja

Rejestracja w GainBitcoin jest banalnie prosta. Wystarczy robić wszystko tak jak to przedstawię niżej oraz na końcu wkleję film z instrukcją jak wykupić kontrakt.

 

Rejestracja GainBitcoin

 

Po prawidłowej rejestracji możesz wykupić swój pierwszy kontrakt. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, wzoruj się na filmie, który zamieszczam niżej:

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis to zapraszam do komentowania

 

 

4 komentarze

    • Cześć potwierdzenia mam tylko od osób, które były fizycznie w tych kopalniach. Jeżeli chcesz odezwij się do mnie na facebooku i zobaczę co można zrobić żeby Ci otworzyć oczy na ten temat. Pozdrawiam serdecznie

  • Zastanawia mnie tylko fakt ze gbminers to nie gainbitcoin wiec czemu piszecie ,ze wyprzedziła BCN jak jej nawet na Blockchain nie ma?Chyba ,że jestem w błędzie?A tak wogóle wyglada kusząco ?

    • Cześć. Gbminers to jest GainBitcoin. Ja tutaj nie napisałem, że wyprzedza BCN, ale tak jest bo ogółem GainBitcoin ma 5 kopalni. Wszedłem w ten projekt ze względu na warunki, które mi odpowiadają. Zainteresowanie ludzi tym projektem też jest imponujące. Kusząco wygląda, a tym bardziej, że kopalnia jest sprawdzona przez kilkanaście osób z Polski. Wszystkie informacje tutaj zamieszczone są potwierdzone przez Ceo.

Dodaj komentarz