mxworld

MxWorld – Nowa odsłona MXa

Dzisiaj chciałbym przykuć waszą uwagę na pewien program Revshare, w którym działam stosunkowo krótko, ale bardzo szybko zyskał on uznanie w moich oczach. Początkowo nawet przez kilka miesięcy nie byłem przekonany do tego programu, a co więcej, nie chciałem o nim słuchać, co było dużym błędem. Dzisiaj mogę z czystym sumieniem polecać go innym. Mowa tu o programie MxWorld czyli MxRevshare w nowej odsłonie.

 

UWAGA!! Osobiście od jakiegoś czasu nie udzielam się w tym biznesie więc wchodzisz na własne ryzyko.

 

MXWORLD  – NOWA ODSŁONA

MxWorld (MxRevshare) łączy wszystkie programy w jedną całość. Stara strona czyli MXRevshare zniknie z dniem 1 listopada 2016. Ten manewr ma na celu połączyć wszystkie dotychczasowe biznesy Jamesa Lee Valentine. Do tej pory można się było logować zarówno na nową odsłonę strony jak i na starą. Do nowego wyglądu na pewno trzeba się przyzwyczaić. Jest kilka nowych opcji, ale jeszcze nie są wprowadzone (napiszę o nich niżej).  Ogólnie założenia są takie same nic prócz wyglądu się nie zmieniło jeżeli chodzi o całość działania platformy Revshare. Jak dla mnie duży plus dla firmy bo strona wygląda teraz o wiele lepiej  i może trochę bardziej profesjonalnie.  

Jedynym minusem może być to, że jeszcze dużo zmian zostanie wprowadzonych i kilka istotnych rzeczy nie działa jak np. język polski. Dla ludzi, którzy mają problem z angielskim to może być problemem, ale na pewno na YouTube można znaleźć film o tym jak się poruszać na nowej platformie. Wielkim plusem dla mnie jest to, że teraz wszystko można znaleźć w jednym miejscu.

 

Nowości w MxWorld

balanse MxWorld

 

Jak widać na screenie wyżej będzie możliwość kupienia paczek reklamowych w Euro oraz BTC. Euro ma wejść już od 1 listopada, ale na Bitcoin niestety trzeba będzie poczekać aż do 1 stycznia. Myślę, że są to nawet ciekawe udogodnienia chociaż moim zdaniem BTC powinno być już dawno wprowadzone, ale jak sam James Lee Valentine mówił na evencie to bał się dużego wahania kursu Bitcoina. Przypominam też o tym, że reklam do klikania o wartości 50 centów dziennie też już od dawna nie ma ponieważ było dużo klikaczy, którzy zamiast obracać te pieniądze to je wypłacali. 

 

Limity Wypłat od 1 listopada

USD Main Balance: 25$ – 1000$/ limit dzienny

USD Ambassador Balance: 25$+/ nie ma limitu

Euro Main Balance: 25E – 1000E/ limit dzienny

Euro Resources Balance: 25E+/ nie ma limitu

 

Terminy Wypłat

Poniedziałek – Piątek: USD Main Balance + USD Ambassador Balance

Poniedziałek – Piątek: Euro Main Balance + Euro Resource Balance

Sobota – Niedziela: Euro Resource Balance

 

Naliczenia Bonusów od 1 listopada

Poniedziałek – Piątek: 2.5%

Sobota – Niedziela: 0.5%

 

Co do zmian z tych ważniejszych to zniknie też prowizja z paczek kupowanych z konta reklamowego. To też moim zdaniem na wielki plus. Sytuacja jest dynamiczna i zmienna, więc może się to wszystko jeszcze zmienić. Na pewno jeżeli takie zmiany będą miały miejsce to będę aktualizował ten wpis. W planie jest dużo więcej np. nowe produkty do promocji.

 

W fali zmian jest też nowa zakładka na MX.World o nazwie „Resources” gdzie można znaleźć między innymi  „ MX.World Generizer”. Jak na razie wiadomo, że będzie to działało dopiero od 1 grudnia, ale na dzień dzisiejszy wiadomo, że ma służyć do robienia Landing Pages. Będą gotowe szablony, więc wystarczy, że dodasz video, tekst i możesz wystartować z promocją MXworld. Cena aktualnie jest jeszcze nieznana. Prowizje będą zbierane na osobnym balansie i będzie je można wypłacać od Poniedziałku do Piątku. Usługa ta będzie płatna i będzie można uzyskać bonus ze swojej struktury:

 

Level 1 – 30%

Level 2 – 15%

Level 3 – 5%

 

 

Jeżeli chcesz zarejestrować się już teraz to kliknij w banner:

 

MXworld banner

CZYM JEST MXWORLD (MXREVSHARE)?

MxWorld to platforma reklamowa podobna do Traffic Monsoon, czy FutureAdPro. Również dzieli się zyskami z użytkownikami. Właściciel to znany działacz internetowy od 2010 roku. Jest nim James Lee Valentine i daje on gwarancję na działalność swoich programów do minimum 2020 roku. Stworzył on 9 programów matrycowych, wszystkie działają do tej pory i są wypłacalne. Jest autorem ponad 60 książek o rozwoju osobistym, motywacji czy doświadczeniach w marketingu. Książki te są wydane już w ponad 14 krajach. Tutaj znajduje się jego oficjalna strona : http://www.jamesleevalentine.com/ 

 

NIŻEJ WKLEJAM WEBINAR Z ADMINEM MXWORLD:

CO MA MXWORLD CZEGO NIE MAJĄ INNE PROGRAMY?

Podobnie jak w całej masie innych programów tego typu tutaj można otrzymać bonus z paczek reklamowych. Zakup pakietów reklamowych upoważnia nas do otrzymania prowizji z części przychodu firmy ze sprzedaży usług. W odpowiedzi na pytanie (w nagłówku), zdradzę wam co moim zdaniem ma MxWorld, a czego nie mają inne podobne programy godne uwagi. Moim zdaniem, jest to naliczanie dzienne czyli 2.5% zwrotu z zakupionych paczek. Dlaczego napisałem, że to jest coś, czego inne platformy nie mają? W starciu np. z Traffic Monsoon ten program wygrywa o 0.5 %. Nie pisząc tu już o FutureAdPro, gdzie jest 1% dziennego naliczania, ale za to 20% bonusu z paczki. Dlatego akurat w takie porównania nie chcę się tu wdawać. Czy jest to dużo czy mało, zostawiam to waszej ocenie. Jeżeli jednak chcecie poznać moje zdanie na ten temat, mogę przedstawić moje poglądy na chacie blogowym czy facebooku. 

 

JAK OTRZYMAĆ BONUS W MXWORLD?

Bonus można otrzymać podobnie jak w Traffic Monsoon, czyli klikając Cash linki, kupując Adpacki czy budując swoją grupę.  Cash linków do klikania jest stosunkowo mało, ale jest inna ciekawa opcja, która przykuwa uwagę ludzi klikających reklamy. O tej opcji napiszę niżej.

 

MXREVSHARE MA W SWOJEJ OFERCIE TRZY RODZAJE PACZEK REKLAMOWYCH:

 MxWorld - Niedoceniany Revshare?

 

Milionaire Adpack o wartości 50$, generuje 5$ bonusu w 44 dni (dzienne naliczenie 2.5%). Za jedną paczkę należy się 10 000 kredytów oraz 1000 wizyt Milionaire Ad Credits ( jest to reklama bannerowa najbardziej efektywna w MxWorld).  Nie ma limitu aktywnych paczek.

Drugą opcją jest Small Adpack o wartości 25$, który generuje bonus 2.5$. Ilość kredytów przy zakupie tej usługi to 5.000 oraz 500 wizyt Milionaire Ads. Jednak tutaj jest już  limit aktywnych paczek w ilości 500.

Jest też trzecia możliwość, czyli można kupić Mini Adpack o wartości 5$, za który otrzymasz 0.50$ bonusu. Ilość kredytów przy tej opcji to 1000 oraz 100 Milionaire Ads. Limit aktywnych paczek to 100.

 

BONUS W MXWORLD

Oczywiście nie musisz polecać tego biznesu innym, ale decydując się na to zwiększasz swoje możliwości. Polecanie w tym programie jest 3 – poziomowe ( łącznie 20% prowizji). Polecając ten program dostajemy 10% od depozytu naszej osoby poleconej oraz ponownego wykupienia paczek reklamowych. Z drugiego i trzeciego poziomu otrzymasz 5% bonusu od każdego zakupu Twojego partnera. MxWorld (MXRevshare) ma dość ciekawą opcję wymuszonego zakupu. Połowę naliczeń z paczek jest umieszczane na głównym koncie, a druga połowa na koncie Advertising Budget. Jest możliwość kupowania paczek z balansu Advertising Budget, ale wcześniej trzeba przetransportować środki z głównego konta na Advertising Budget. Ja jednak polecam każdemu kupowanie paczek z głównego konta jako pierwsze, pomagając tym samym swojemu sponsorowi. Odwdzięczysz się mu w ten sposób za poświęcony czas i naukę o biznesie.

 

balans MXworld

 

Tak jak widać wyżej na screenie w MxWorld są dostępne trzy balanse:

 

Account Balance ( balans konta głownego) – Z tego balansu można wypłacać pieniądze i kupować paczki reklamowe. Na ten balans wpływają naliczenia, ale tak jak pisałem tylko 50% i tutaj umieszczane są naliczenia za kliknięcia naszych partnerów w tzw. „Cash linki”

Advertising Budget – Tu jest naliczane kolejne 50%. Z tego konta można kupować różne reklamy, dokupować kredyty czy kupować nowe paczki reklamowe.

 

Uwaga!! Z balansu głównego można transferować pieniądze do balansu Advertising Budget, ale w drugą stronę już takiej możliwości nie ma.

 

Ambassador balans – Tutaj wpadają dzienne bonusy od MxWorld za określoną liczbę posiadanych aktywnych paczek reklamowych. Niżej zorientujesz się jak wyglądają naliczenia:

 

  • 0,50 $ dziennie dla osób, które mają 100 aktywnych paczek mini.
  • 10$ dziennie dla osób, które mają 500 aktywnych paczek medium
  • 10$ dziennie dla osób, które mają od 250 aktywnych paczek millionaire
  • 20$ dziennie dla osób, które mają od 500 aktywnych paczek millionaire
  • 35$ dziennie dla osób, które mają od 1500 aktywnych paczek millionaire
  • 55$ dziennie dla osób, które mają od 2500 aktywnych paczek millionaire 

 

Uwaga!! Prowizje z osób poleconych nie są doliczane osobom, które nie klikają 10 obowiązkowych reklam.

 

TWOJA CIĘŻKA PRACA W MXWORLD

Jedyne co musisz zrobić, aby uczestniczyć w podziale zysków firmy to kupić paczki reklamowe i obejrzeć 10 reklam dziennie, co upoważnia do naliczeń.  Możesz także zarejestrować się w innych programach  i uzyskiwać kolejne korzyści z takich programów, jak MX20, MX500, MX9. O nich się jednak nie będę rozpisywał, żeby nie był to zbyt długi post.

 

mxworld-klikanie-reklam

Podsumowując: MxWorld (MXrevshare) jest niedocenianym programem typu Revenue Share. Chociaż od miesiąca odnotowałem dużo szybszy przypływ użytkowników, jednak wciąż szału to nie robi. Co do opcji niedawno wprowadzonej, czyli 100 reklam do klikania, sprawia to, że platformę jest jednak łatwiej polecać. Sam mam w grupie dużo osób, które kupiły już po kilka małych paczek klikając te reklamy. Polecam ten program szczególnie tym, którzy mają mało pieniędzy na start , bo te 2.5% może trochę przyśpieszyć. Budowanie grupy nie powinno być problemem nawet dla osób świeżych w tym temacie. Mimo, że James Lee Valentine daje gwarancje na MxWorld to ja takiej gwarancji nie dam. Pamiętaj, że są to platformy ryzykowne i należy tu wkładać tyle, ile możesz aby Twój standard życia nie ucierpiał.

 

Zapraszam do komentowania oraz oferuję jak zwykle pomoc i odpowiedzi na pytania. Chętnych do współpracy zapraszam do rejestracji >>Tutaj<<. W dalszej części wpisu znajdziesz instrukcję jak Krok po Kroku zarejestrować się w MxWorld.

 

REJESTRACJA W MXWORLD KROK PO KROKU

Jeżeli ktoś ma problem z językiem angielskim to w MxWorld (MxRevshare) nie ma z tym problemu bo wystarczy zmienić język na polski. Kliknij >>TUTAJ<< w celu rejestracji. Na obrazku niżej zaznaczyłem gdzie zmienić język oraz jak zacząć rejestrację:

 

Uwaga!! W programie nie wolno zakładać kont z tego samego numeru IP czyli jedno konto na jedno domostwo.


mxworld-rejestracja

Rejestracja w MxWorld wymaga także skrzynki pocztowej Gmail. Maile na wp, interii, onecie czasem się zawieszają lub lądują gdzieś w spamie albo całkiem nie dochodzą. Właśnie dlatego jest tutaj wymagany adres gmail. Procesory płatnicze można ustawić lub założyć po rejestracji w systemie. Pamiętaj też żeby sprawdzić czy w polu „Sponsor” jestem ja czyli Dzipsiok87

 

mxworld-rejestracja-pola

Ostatnią rzeczą jaką trzeba zrobić to zaakceptować regulamin i potwierdzić, że nie jesteś robotem tak jak na obrazku wyżej.

 

Ważne!! Po rejestracji podczas pierwszego logowania będziesz musiał ustawić PIN zabezpieczający (nasze tajne hasło do wypłat) 

oraz 3 pytania zabezpieczające. To wszystko w celach bezpieczeństwa naszego konta w MXWorld (MxRevshare).

 

Dodaj komentarz