michalwyszynski.pl

 

Nazywam się Michał Wyszyński i zajmuję się marketingiem. Pochodzę z Zamościa oraz jestem założycielem grupy Filar $ukcesu, którą tworzą ludzie współpracujący ze mną. 

Zdecydowałem się na biznes internetowy, ponieważ w dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć dobrze płatną pracę, a w mojej poprzedniej branży, którą było budownictwo, ciężko było mi się przebić przynajmniej w moim rejonie. Pracowałem także za granicą np. w Irlandii czy Holandii i wiem co to znaczy pracować ciężko za 5 euro na godzinę. Natomiast praca przez Internet pozwala mi na wykonywanie jej gdzie chcę, kiedy chcę i z kim chcę. Daje możliwość współpracy z wieloma ciekawymi osobami oraz pozwala na ciągłe poszerzanie mojej wiedzy i rozwój osobisty.

 

Zarabianiem pieniędzy w branży marketingu interesuję się od bardzo dawna, ale tak naprawdę dopiero całkiem niedawno doszedłem do takiej wiedzy żeby zacząć na tym zarabiać pieniądze z wykorzystaniem internetu. Wtedy to właśnie zacząłem współpracę z różnymi ciekawymi ludźmi z Polski i nie tylko. Szybko zacząłem się rozwijać, a teraz dysponuję już taką wiedzą na ten temat, że mogę z sukcesami budować swój biznes w internecie. Wcześniej marketing budowałem bardziej tradycyjnie i dopiero teraz widzę ile czasu zmarnowałem.

Biznes internetowy zmienia życie wielu osób, a przede wszystkim uczy systematyczności i dążenia do doskonalenia swoich umiejętności. Obecnie współpracuje z wieloma osobami z całej Polski i z miłą chęcią podejmę współpracę z każdym, kto ma odwagę spróbować swoich sił w świecie e-biznesu. Poszukuję ludzi przede wszystkim kreatywnych i gotowych do działania, którzy są zmęczeni codzienną ciężką pracą.