The Ads Team Event

The Ads Team i AM – Event, Zmiany, Spotkanie

Trochę mnie tu nie było, ale już wracam do żywych i chciałbym podsumować wszystkie zmiany, wydarzenia, które się odbyły całkiem niedawno.  Zacznę od tego, że 26,27,28 maja byłem w Warszawie na dwóch wydarzeniach. Pierwszym z nich było wewnętrzne spotkanie Akademii Milionerów , na którym były poruszane różne kwestie, o których napiszę niżej. Drugim wydarzeniem był Event The Ads Team czyli krótko mówiąc dwa w jednym. Na samym dole wrzucę trochę zdjęć z tych dwóch wydarzeń.

 

The Ads Team – Słowem Wstępu o Evencie

Event jak to event czyli rozdanie nagród wystąpienia najlepszych liderów z Polski oraz plany na przyszłość pod względem rozwoju firmy. Zacznę od tego, że firma ostatnio zrobiła bardzo dużo zmian pod różnym względem. Moim zdaniem wszystko idzie w dobrym kierunku o czym również napiszę krótko w punktach więc czytaj dalej. Jedynie co dla mnie jest niezrozumiałe to zaangażowanie ludzi w projekt. Dlaczego tak myślę? Ponieważ zaczęło mnie to zastanawiać w momencie kiedy na Evencie padło pytanie ” Kto z was przyprowadził kogoś ze sobą”. O dziwo podniosło rękę pół sali – wszystko ok, ale gdzie była reszta osób, które współpracują z firmą? To też przyczynia się do efektów więc kolejnym razem mam nadzieję, że więcej ludzi się zmobilizuje i dotrze na event. Tym bardziej, że Event był w centrum Polski, a nie na jakimś zadupiu. Teraz odpowiedz sobie na pytanie jeżeli nikt Ciebie nie zna bo nie pokazujesz się na Eventach i różnych wydarzeniach to jak masz mieć lepsze efekty skoro Tobie zupełnie nie zależy na kontaktach i biznesie. Ogólnie Event mi się bardzo podobał, a przede wszystkim ludzie, których tam poznałem.

 

The Ads Team – Co Nowego Zostanie Wprowadzone?

Przede wszystkim zostaną wprowadzone obiecane narzędzia czyli TheAdsTeam Pro są to profesjonalne narzędzia marketingowe do tworzenia landing page, tuneli sprzedażowych, bannerów i wiele innych opcji.

 

Kolejną rzeczą, o której wspominali właściciele to własna Platforma Tradingowa, na której każdy będzie mógł kupować i sprzedawać kryptowaluty. To akurat wdł mojej opinii strzał w dziesiątkę bo wiadomo jak ta branża się aktualnie rozwija i jakie daje możliwości. Na pewno trzeba dać firmie sporo czasu żeby coś takiego stworzyć, ale to kolejny znak, że mają plany na przyszłość i na pewno nie chcą się zwijać z rynku.

 

Własny Portfel Kryptowalutowy – Kolejny dobry ruch, który planują to własny portfel krypto, coś w rodzaju Xapo, Coinpayments, Coinbase . Tutaj firma chce być konkurencją dla innych portfeli i zrobić wszystko żeby portfel był bezpieczny, a także prowizje na transakcjach mają być konkurencyjne.

Wszystkie nowości są omawiane z liderami także to też nie jest wymysł właścicieli. Widać, że liczą się z ludźmi i chcą zrobić sytuacje Win – Win. Ja wiem, że różnie może się potoczyć sytuacja w platformie i na rynku, ale dalej mam zamiar wspierać i udzielać informacji w zakresie The Ads Team.

 

 

Zmiany Wewnątrz Platformy

  • Naliczenia zależne od wpływów – Od teraz firma dzieli się realnymi pieniędzmi czyli tylko wpływami, które są w dniu poprzednim. Jak to rozumieć? Jeżeli do The Ads Team wpłynie np. 1 000 000$ w piątek to następnego dnia czyli w sobotę jest ta pula rozdzielana na użytkowników. Maksymalne naliczenia jakie firma oferuje to 2% dziennie. Musisz też pamiętać, że wpływy są zliczane nie tylko z RevShare, ale także z TAT Academy i w przyszłości z innych usług, które firma planuje wprowadzić.
  • Dzienna sprzedaż – 50% dziennej sprzedaży będzie zasilać paczki sprzed dnia 1 czerwca, a drugie 50% po dniu 1 czerwca 2017.

Jak widzisz coś się dzieje… Oczywiście dużo wysypało się maruderów, którzy wpłacili 1000 zł do platformy oraz wprowadzili strasznie dużo osób do systemu bo aż 0.  Nic na to nie poradzę bo najwięcej szumu robią Ci co mało robią, a dużo mówią. Podam przykład: Przez pół roku pewna osoba miała naliczenia stałe 2% dziennie. Pół roku przeleżała, przebimbała nic nie robiła, a nawet nie starała się nic zrobić tylko czekała aż z 1000 zł zrobi się milion. Teraz niech każdy sobie odpowie na pytanie czy słusznie takie osoby marudzą i robią szum? Lepiej dawać 2% cały czas niż dawać naliczenia z realnych wpływów do firmy? Który model biznesowy jest więcej warty? Zostawiam Ciebie z tym co napisałem do wewnętrznego rozrachunku.

 

Akademia Milionerów – Spotkanie w Warszawie

Oczywiście nie mogło się też obyć bez wewnętrznego spotkania Akademii Milionerów skoro tylu milionerów pojechało na event The Ads Team. Co było na tym spotkaniu ? Całkiem fajne Q&A czyli ogólnie pytania i odpowiedzi z jakimi rzeczami ludzie mają największe problemy. Co się okazuje – problemów jest całkiem sporo nawet jak dostaniesz gotowe rozwiązania to i tak możesz nie wiedzieć jak to wykorzystać. Właśnie dlatego powstała Akademia żeby pomagać ludziom w prostych, a zarazem trudnych rzeczach do zrobienia w biznesie. Oczywiście cała wizja Akademii jest o wiele większa i trzeba byłoby przysiąść i pogadać o tym kilka godzin żebyś na prawdę napalił/a się na dołączenie do naszej społeczności.  Dlatego kolejny raz napiszę – Jeździj na Eventy, Szkolenia, Wydarzenia. Poznawaj ludzi, zdobywaj wiedzę – to takie proste, a mało kto to robi. Nigdzie nie dostaniesz gotowych rozwiązań, które na pewno dadzą Ci milion w gotówce, ale z Akademią chociaż dostaniesz proste kroki jak możesz to zrobić.

Tak jak obiecałem wrzucam trochę fotek z Eventu i Wewnętrznego Spotkania Akademii Milionerów. W razie jakiś niejasności zapraszam do kontaktu – nie gryzę, tego możesz być pewien/pewna.

 

event The Ads Team

event 2 The Ads Team

Event 3 The Ads Team

Event 4 The Ads Team

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz