TheAdsTeam Zmiany

TheAdsTeam Zmiany na Lepsze?

Zmiany w platformach Revshare zawsze kojarzyły się z problemami finansowymi. Na szczęście w przypadku TheAdsTeam zmiany nie były robione przez problemy finansowe. Możesz mi wierzyć albo i nie, ale firma ma się dobrze pod względem zabezpieczenia finansowego na dzień dzisiejszy. Wiadomo jak było w przypadku innych platform np. Mxworld czyli stary MXRevshare. Tutaj zmiany były na tle finansowym więc wywołało to dużą panikę u ludzi, którzy jeszcze bardziej zaszkodzili programowi.

 

TheAdsTeam Zmiany, Kiedy i Dlaczego?

Wszyscy, którzy już działają dłużej w revshare są przyzwyczajeni do wszelkiego rodzaju zmian. Jednak w przypadku osób mniej doświadczonych albo totalnie zielonych w tej branży zmiany mogą zasiać ziarno niepewności. W większości firm tego typu zmiany były robione po prostu za późno. W TheAdsTeam wszystko robione jest jeszcze w dobrej kondycji finansowej i co najważniejsze nie odbiło się to na firmie. Ludzie nie zaczęli uciekać z platformy oraz nie zauważyłem jakiejś paniki. Gdyby admini nie zdecydowali się na taki ruch teraz to za pół roku mogłoby być różnie. Teraz natomiast jest nadzieja, że branża będzie szła w dobrym kierunku dla nas użytkowników. Oczywiście cięcia prowizji i zmiany w naliczeniach nigdy nie wróżą dobrze, ale tutaj wcale nie jest tak źle bo zmiany nie odbiły się na użytkownikach.

Mimo wszystko nie jestem wróżką i nie wiem jak to dalej rozegrają, ale wiem jedno – wdł mojej opinii zmiany idą w dobrym kierunku. Przede wszystkim były konsultowane z najlepszymi liderami w tej platformie. Dlaczego zmiany weszły dopiero po 6 miesiącach tego nie wiem. Myślę, że admini uczą się i obserwują co można zrobić żeby nam dogodzić. Na pewno część osób będzie paliło wrotki bo się przestraszy zmian, ale w takiej sytuacji warto zapytać sponsora o zdanie. Ludzie, którzy siedzą w tym dłużej lepiej oceniają sytuacje i kondycje firmy.

 

TheAdsTeam – Zmiany dobre ? czy Może…

Nie będę Ciebie tu nakręcał, namawiał czy wmawiał, że to najlepsza platforma na świecie do robienia pieniędzy. Sam zdecydujesz po przeczytaniu tego co dalej będziesz czynił ze swoim kontem w TAT. Jak już wspominałem zmiany nie są drastyczne dla prowizji czy na niekorzyść użytkowników. Zmiany są po to żeby te osoby, które mają najwięcej korzyści w tej platformie po prostu dalej promowali firmę. Popatrz na to z drugiej strony, kiedy osoba, która ma już osiągnięty limit dziennych wypłat na poziomie np 300-500$ będzie dalej promowała firmę? Moim zdaniem nie bo po co ? Skoro ktoś ma już duży pasywny dochód w jednej firmie to zazwyczaj buduje kolejny dochód w ramach dywersyfikacji.

W TheAdsTeam zmiany są zrobione w tym kierunku żeby osoby, które najwięcej zarabiają, dalej wspomagały i promowały firmie, a nie skakały z kwiatka na kwiatek. Dobre w tych zmianach jest też to, że jako tako nie dotyczą one użytkowników, którzy nie polecają biznesu. Dobra to może do rzeczy bo będę tak biadolił do rana i nic z tego nie wyniknie.

 

Dobra to co nowego?

Blokowanie Liderów – Sam wymyśliłem taką nazwę bo faktycznie jest to swojego rodzaju blokada na osoby, które mają bardzo duże struktury. Tutaj co najważniejsze nikt nie płacze i nikt nie stęka, że są takie zmiany wprowadzone. Zmiana ta dotyczy wypłat czyli jeżeli ktoś zrobił depozyt na poziomie 10 paczek czyli 500$ to może wypłacić tylko 1000$. Dalej jeżeli będzie taka osoba chciała zarabiać to musi znowu zakupić paczki reklamowe, ale z procesora płatniczego. Paczki z reinwestycji się nie wliczają do zwiększanego limitu. Ta zmiana krzywdzi jedynie liderów, którzy zarabiają najwięcej. Dla przykładu jeżeli ja wpłaciłem tylko 1000$ do platformy to przed zmianami mogłem wyciągać i wyciągać, a po zmianach od razu dostałem blokadę. Czy marudziłem? Nie, bo grzecznie wpłaciłem kolejny 1000$ żeby móc wyciągnąć 2000$. Myślę, że tą zmianę już rozumiesz – wpłacasz 1000$ możesz to podwoić na 2000$.

TheAdsTeam zmiany w prowizjach

Prowizje po zmianach też są na plus. Prowizje są płacone tylko z 1 i 2 poziomu. Paczki z reinwestycji partnerów po prostu nie zwiększają limitu do wypłaty. Oczywiście dalej dostaje się 8% z pierwszej linii, ale z tą różnicą, że jeżeli osoby z naszej pierwszej linii kupią paczki z procesora płatniczego to nalicza się nam to na „Leaders Commision Earned”. Czyli jeżeli moje osoby polecone kupują paczki to mi się nalicza właśnie na ten balans. Teraz jeżeli ja wykupię z tego balansu np. Paczkę na 50$ to limit wypłaty podwaja mi się tak samo jak w przypadku depozytu.

 

Kolejną zmianą jest to, że prowizje z nowych paczek naszych poleconych można od razu wypłacić. Wcześniej przypominam, że nie było takiej możliwości. Teraz zadaj sobie pytanie kto najczęściej kupował paczki z procesora? Oczywiście nowe osoby, a po zmianach muszą to robić nawet liderzy z dużymi strukturami. To daje firmie też środki na obrót i wypłaty dla użytkowników. Wiem wiem brzmi to jak ” piramida finansowa” haha.

 

Wypłaty w TheAdsTeam – Tutaj nic się nie zmienia dalej są limity wypłat. Maksymalnie jednego dnia można wypłacić 500$ w zależności od rangi jaką posiadasz.

 

 

Co Tobie Dają Zmiany?

Pierwszą rzeczą, o której zresztą już pisałem jest to, że liderzy dalej promują program. Myślisz sobie teraz co mnie obchodzą liderzy? Masz do tego prawo, ale to oni właśnie napędzają program bo najwięcej osób pozyskują i ciągną za sobą kolejne osoby. Kolejną rzeczą jest limit podwajania depozytu. Wszystko to wypływa na ciągły zastrzyk gotówki dla firmy i wydłużenie działania platformy. Dodam, że nie jest to tylko sztuczne wydłużenie tylko realna kasa w firmie tzw „Cash Flow”.

Kolejnym plusem dla Ciebie jest dłuższe działanie i współpraca z firmą. Jeżeli jesteś początkującą osobą to na pewno pod kątem rekrutacji będzie Ci to sprzyjało. Dużo ludzi wcześniej miało taki problem, że jak już poznali zasady działania Revshare i zaczęło w końcu wychodzić rekrutowanie ludzi to program padał. Osoba taka szybko się zraża do biznesu i po prostu sobie odpuszcza więc na pewno jest to kolejna zmiana na plus dla osób świeżych w naszej branży.

 

Krótkie Podsumowanie:

W TheAdsTeam Zmiany wdł. mojej opinii są na plus. Branża jest świeża i chwiejna więc może w końcu nastąpi jakaś rewolucja i pójdzie to w dobrym kierunku. Fajnie, że są liderzy nawet z polski, którzy są informowani o wszystkim i nawet pomagają w zmianach. Podwajanie depozytu i nowe zmiany w prowizjach są dla mnie i dla każdego logicznie myślącego lidera na plus. Kto by nie chciał zarabiać w jednej firmie i mieć spokój? Oczywiście dalej podpieram się tym, że jest tutaj 100% ryzyka więc jeżeli boisz się albo nie masz pieniędzy na stratę to odpuść sobie. Biznes w internecie jest dla odważnych osób, które nie szukają stabilizacji i szefa tylko większych pieniędzy i lepszego życia.

 

Jeżeli fajnie Ci się czytało i czegoś się dowiedziałeś to udostępnij ten wpis albo chociaż skomentuj.

 

 

 

2 komentarze

  • Dobrze i czytelnie opisane zmiany, ale mam jedno „ale” odnośnie CashFLow i blokowaniu liderów jak to nazwałeś, gdyż pomyśl sam:

    -Powiedzmy masz możliwość wypłat 400$ dziennie, zasilasz ponownie konto TAT np. 2000 $ aby móc wypłacić 4000 co oznacza, że pracuje Ci kolejne 40 nowych paczek przez 60 dni, a Ty swoje 4 tys. wypłacasz w 10 dni. Co 10 dni możesz powtarzać wkład z 2 tys. i wyciągnąć 12 tys w miesiąc. Gdzie tu pieniądze w platformie? albo ktoś Ci mydli oczy albo nie myślisz samodzielnie i podążasz za „liderami-baranami”, którzy wmawiają Ci bajki. Ostatnia opcja to ja coś źle dedukuje, ale gdzie popełniłem błąd w myśleniu? Pozdrawiam.

    • Wcześniej przed zmianami nie musiałem nic wpłacać żeby ciagle wypłacać. Teraz się to zmieniło i jestem zmuszony wpłacać pieniądze do platformy żeby dalej zarabiać. Mało istotne jest to, że wypłace więcej niż wpłaciłem. Ważne jest to, że firma ma kasę na obrót lub wypłaty dla innych użytkowników. Co do liderów i bajek to nie bardzo mnie to interesuje . Samodzielnie analizuje wszystko

Dodaj komentarz