Tradecoin główne

Trade Coin Club – opis, rejestracja, moja opinia

Kilka dni temu doszła mnie wiadomość o kolejnym mega fajnym biznesie, który się pokazał na rynku. Z racji tego, że ostatnio z branży revshare nie pokazuje się nic ciekawego to postanowiłem się wstrzymać i nie wchodzić w nic nowego. Co prawda dużo ludzi wchodzi teraz w biznesy typu HYIP, ale według mnie to nie są biznesy, które można polecać komuś innemu. Oczywiście dużo osób to robi i każdy działa w jakiś tam swój sposób, ale po prostu u mnie wygląda to tak, że chcę budować współpracę na dłużej niż trzy miesiące. Kryptowaluty bardzo mnie wciągnęły i szczerze wolę taką formę zarobku niż cokolwiek innego. Rozumiem natomiast, że nie wszystko jest dla wszystkich , ale z mojej strony mogę każdemu doradzić żeby chociaż dowiedział się więcej przynajmniej o Bitcoinie. Biznes, który opiszę w tym wpisie nazywa się Trade Coin Club (TCC) i jeszcze czegoś takiego nie widziałem.

 

UWAGA!! Na samym dole wpisu znajdziesz rejestrację Krok po Kroku oraz poradnik jak prawidłowo wykupić swój pakiet w Trade Coin Club.

 

Czym jest Trade Coin Club

Biznes ten jest oparty na handlu kryptowalutami na różnych giełdach przy pomocy robotów. Co prawda inwestycje w TradeCoin robimy przy pomocy BTC, ale firma zajmuje się także tradingiem innymi kryptowalutami. Dzięki temu, że handlują różnymi kryptowalutami to daje duże możliwości. Ważne jest też to, że wszystko odbywa się w BTC i nic nie jest przeliczane na USD czy inną walutę. Ten biznes rozwija się w imponującym tempie, a w Polsce nie jest jeszcze bardzo popularny. Tutaj również dodatkowo prócz tego co zarobisz w TCC, zyskasz również na kursie Bitcoina.

Ostatnio kurs BTC przewyższył wartość złota i od jakiegoś czasu idzie ciągle w górę to dobrze rokuje na przyszłość. Średni wzrost wartości BTC w skali miesiąca to 10%, ale wiadomo, że to wszystko może się wahać. Prognozy na najbliższe lata z tego co mówią eksperci odnośnie BTC to jego wartość w granicach 10 000 USD za sztukę. Ja w to głęboko wierzę ponieważ mam nauczkę na swoim przykładzie kiedy Bitcoin miał dużo mniejszą wartość to „olałem go ciepłym moczem”.

 

 

Trade Coin Club – Właściele

Głównym właścicielem Trade Coin jest Douver BragaNa Facebooku jest bardzo popularną osobą bo już samo to, że 33 tyś osób go obserwuje to imponujący wynik. Gość siedzi długo w temacie Bitcoina oraz dużo można wywnioskować z jego Facebooka. Douver na pewno wie co robi i widać to po tym co stworzył czyli TCC. Drugą osobą równie ważną jest Joff Paradise , a ten Pan jest odpowiedzialny za bardziej marketingową stronę firmy czyli lata po świecie, prezentuje biznes itd. (wszystko można zobaczyć na facebooku, a jak zechcesz to nawet napisać do Joffa, który chętnie podejmuje rozmowę z interesantami).

Kolejną rzeczą, która na mnie robi wrażenie to wysoka pozycja w rankingu Alexa po 60 dniach od startu biznesu i rejestracje z 200 krajów. Nie wiem czy każdy kto to czyta wie o tym, że nie jest łatwo wbić wysoki ranking Alexa na platformach inwestycyjnych ponieważ ruch na tych stronach jest mniejszy niż np. w Revshare. Jeżeli znasz się trochę na biznesie to od razu będziesz wiedział, że nie są to jakieś osoby przypadkowe, które „bawią” się bitcoinem. Możliwe, że w ramach Akademii Milionerów będzie zorganizowane spotkanie z właścicielem tego biznesu, ale już dzisiaj zdobywamy dużo informacji na temat tego biznesu. Wiadomo, że weryfikacja jest tutaj najważniejsza bo jako społeczność nie możemy sobie pozwolić na byle pierwszy program do zarabiania.

 

Trade Coin Club – Opis Platformy

Cała strona jest fajnie zrobiona i widać, że nie jest to amatorszczyzna. Całość polega na tym, że wpłacasz swoje BTC i aktywujesz swój pakiet. Następnie firma obraca Twoimi „pieniędzmi” i wypłaca Ci wypracowany zysk. Niżej pod opisem platformy wrzucę kilka screenów. W TradeCoin są do wyboru trzy pakiety inwestycyjne:

 

Uwaga: Im wyższy pakiet posiadasz tym naliczenia będziesz miał delikatnie większe. Minimalne naliczenia jakie zaobserwowałem to 0.6% – 0.8%. Na tej platformie możesz także reinwestować swoje środki, aby wejść na wyższy pakiet. Naliczenia są od poniedziałku do piątku.

 

Apprentice – Na tym pakiecie jest możliwość zarabiania przy depozycie od 0.01 BTC do 0.99 BTC. Do każdego pakietu jest doliczana opłata aktywacyjna czyli 0.05 BTC. Naliczenia są w granicach 0.6% – 0.8% ( firma na tym pakiecie gwarantuje minimalne dzienne naliczenia 0.35% minimum. Kontrakt ten ważny jest 8 miesięcy i oczywiście jak już wspomniałem depozyt jest zwracany po zakończonym kontrakcie.

 

TraderTutaj jest możliwość zarabiania przy depozycie od 1 BTC do 4.99 BTC. Naliczenia minimalne jakie firma gwarantuje na tym pakiecie to 0.40%. Kontrakt jest ważny 12 miesięcy i również tutaj depozyt po zakończonym kontrakcie jest zwracany.

 

Senior TraderDepozyt minimalny na tym pakiecie to 5 BTC. Naliczenia minimalne jakie firma gwarantuje to 0.45% dziennie. Kontrakt przy tym pakiecie również jest na 12 miesięcy. Depozyt tak samo jak w mniejszych pakietach jest zwracany. Tutaj górna granica jaką zauważyłem to naliczenia na poziomie 1.2% nie raz nawet 1.5%.

 

Pamiętaj o tym

Trzeba pamiętać, że naliczenia nie są duże, ale jest to czysty zarobek dla Ciebie ponieważ depozyty są zwracane po zakończeniu kontraktu. Kolejną rzeczą, którą trzeba brać pod uwagę to opłata co 4 miesiące w wysokości 25% tego co zarobiliśmy. Warunkiem jest przekroczenie progu minimalnego 0.25 BTC jeżeli nie zarobisz tyle to nie robisz opłaty. Najważniejsze wdł mnie jest to, że możesz zarobić maksymalnie 5x wartość Twojego kontraktu. Przykładowo kiedy wykupujesz kontrakt na 1 BTC to nie zarobisz więcej niż 5 BTC. Jest to moim zdaniem sensowne rozwiązanie ponieważ żaden lider nie jest w stanie wypompować pieniędzy z programu. Spotykam się z tym pierwszy raz dlatego tak bardzo mi się to spodobało.

 

Plan Marketingowy Trade Coin Club

Plan marketingowy po prostu wymiata. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem i jestem mega zaskoczony możliwościami tej platformy. Po pierwsze na każdym z pakietów dostajemy 10% wynagrodzenia za inwestycję każdego partnera. Czyli jeżeli ktoś zarejestruje się z Twojego linka i wykupi kontrakt na Tradera (1 BTC) wtedy dostajesz 0.1 BTC – prosta matematyka. Prowizje ze struktury wyglądają następująco:

 

UWAGA!! Teraz wejście do TradeCoinClub jest możliwe od 0.01 BTC

 

Pakiet Apprentice – Adekwatnie do poziomów 1 poziom 10%, 2 poziom 3%, 3 poziom 2%, 4 poziom 1%.

Pakiet Trader – Podobnie jak w przypadku Apprentice z tym, że tutaj dostajesz jeszcze dwa poziomy wgłąb czyli 10%, 3%, 2%, 1%, 1%, 1%.

 

Pakiet Senior Trader – Tutaj nic się nie zmienia prócz tego, że dochodzą kolejne poziomy czyli  tak jak w przypadku Tradera z różnicą dwóch ostatnich poziomów 7, 8 poziom po 1%.

 

Binarka w TCC

Kolejny bonus czego bym się tu już na pewno nie spodziewał to system binarny. Nie dość, że zarabiamy od wprowadzenia osób do biznesu to jeszcze dostaniemy % od całości. Binarka aktywuje się wtedy kiedy będziemy mieli zarejestrowane osoby na lewej i prawej odnodze (oczywiście opłacone). Niżej wklejam screena żeby już się za bardzo nie rozpisywać.

 

Trade coin club binarka

 

Matryce w Trade Coin Club 

Kolejnym bonusem w Trade Coin Club jest Matryca. Aktywuje się ona w momencie zaproszenia osobiście 3 osób do biznesu. Również tutaj jest pobierana opłata w zależności od tego na jakim pakiecie jesteśmy. Ważne jest to, że z matrycy zarabiamy co miesiąc. Wszystko jest zautomatyzowane Ty musisz po prostu robić swoje i zarabiać. Matryce w tym biznesie dają swojego rodzaju pasywkę bo dostajemy BTC co miesiąc. W binarce możesz decydować o tym gdzie chcesz kogoś umieścić na lewo czy prawo, a tutaj masz święty spokój. Tutaj też wkleję screena z tego jak to wygląda i nie będę szczegółowo opisywał bo wyjdzie przydługi wpis.

 

Matryca trade coin club

 

Renewal Bonus

To jest ciekawy bonusik, który widzę też chyba pierwszy raz. Przykładowo kiedy np. nasz polecony wykupi pakiet za 1 BTC i zarobi 5x wartość pakietu to w momencie zakupu kolejnego kontraktu znowu dostajesz prowizję sponsorską czyli 10%. Jeszcze nie widziałem takiego rozwiązania w żadnym biznesie, ale nie twierdzę, że takiego nigdzie nie było. Oczywiście wklejam screena do wglądu.

 

Renewal trade coin club

 

Podsumowanie: Jak już wielokrotnie wspomniałem taki biznes widzę po raz pierwszy. Sensowne ograniczenia wypłat i naliczenia na pewno rokują dobrze. Co do samych bonusów i całego planu marketingowego jest to kolejny kombajn do robienia pieniędzy. Moją opinię już na pewno poznałeś czytając ten wpis więc pozostało mi tylko zaprosić Ciebie do współpracy. Zarejestrować się możesz klikając >>TUTAJ<<.

 

Niżej wklejam kilka video instruktażowych na temat Trade Coin Club np. jak wykupić pakiet, jak reinwestować środki, jak ustawić trading.

 

 

 

Rejestracja w TradeCoin

Przeprowadzę Ciebie przez proces rejestracji Krok po Kroku oraz pomogę Tobie wykupić Twój pierwszy plan w Trade Coin Club. Dowiesz się niżej także tego w jaki sposób ustawić trading w najkorzystniejszy sposób.

 

Niżej wrzucam video abyś mógł/a zobaczyć jak wykupić swój pierwszy pakiet:

 

Krok 1 

Rejestracja trade coin club krok 1

Rejestracja trade coin club krok 2

 

 

 Krok 2 – Potwierdzenie regulaminu

trade coin club warunki umowy

Jak Wykupić Pakiet

Pakiet wbrew pozorom wykupuje się w bardzo prosty sposób, ale część osób klika niepotrzebnie „Cancel” i potem są małe problemy więc należy to zrobić tak jak przedstawię to niżej.

 

Krok 1 Wybór Pakietu – Tutaj trzeba uważać na to żeby przy płaceniu za pakiet doliczyć jednorazową opłatę 0.05 BTC. Opłata ta dotyczy tylko wykupowania planu ( potem przy reinwestycji lub następnych depozytach już tej opłaty nie ma).

 

Pakiet w trade coin club

 

Krok 2 – Płatność ( po wygenerowaniu Hashu do wykonania płatności NIE KLIKAJ CANCEL). Możesz kliknąć Confirm, ale najlepiej nic nie klikać i samo zniknie.

 Hash Trade Coin club

Jeżeli spodobał się Tobie ten wpis to zapraszam do komentowania i udostępniania w Social Mediach. Będzie to dla mnie znak i motywacja do dalszej pracy na blogu.

 

6 komentarzy

Dodaj komentarz