Na pewno każdy z was korzysta z takich komunikatorów jak Skype, Viber czy Whatsapp, ale nie każdy zna takie jak WowApp.  Teraz pytanie, czy któryś z nich płaci za rozmowy? Odpowiedź znacie, bo z nich korzystacie, a gdyby tak dało się zarabiać na rozmowach, a co lepsze nie tylko na swoich rozmowach?

W tym poście przedstawiam wam zupełnie darmowy komunikator WowApp, który co prawda ma sporą konkurencję, ale mimo to wszedł na rynek z własną ofertą czyli płacenia za korzystanie z aplikacji.

 

Co Trzeba Zrobić Żeby Zarobić Na WowApp?

Na samym początku trzeba pobrać aplikację. Można to zrobić klikając >>TUTAJ<<.  Jest możliwość używania tego komunikatora  na komputerze jak i na smartfonie. W panelu jest strona do zapraszania (Personal Page) – można ją trochę zmodernizować własnym zdjęciem czy tekstem. Im więcej zaprosimy tym więcej zarobimy,  od razu zaznaczam, że kokosów tu nie zarobicie, ale jeżeli płacą chociażby grosze kiedy konkurencja nie daje nic to dlaczego z tego nie skorzystać?

 

Na Czym Zarabia w Takim Razie Firma?

W trakcie używania aplikacji na ekranie wyświetlają się reklamy co daje firmie zarobić oraz możliwość podzielenia się zarobkami z użytkownikami. 70% wpływów z reklam jest dzielone między użytkowników w postaci „wowcoinsów”, czyli takiej jakby wewnętrznej waluty. Coinsy można zamienić po uzbieraniu minimum 100 na $ i wypłacić na PayPal, albo przelać na cele charetatywne. Naliczenia są co 24 godziny. Jak pisałem wyżej zarabia się tu grosze, ale taki skype czy inne komunikatory nie dają nic. Ja używam tej aplikacji do komunikacji z partnerami biznesowymi i do rozmów z rodziną np. zza granicy i nie traktuję tego jako zarobek. Jednak mając 100 -200 czy więcej znajomych, którzy używają tej aplikacji idzie nawet coś zarobić.

 

Rozmowy Wewnątrz Aplikacji Oraz Poza nią

Rozmowy wewnątrz aplikacji są całkowicie za darmo. Jeśli jednak chcemy zadzwonić poza aplikację czyli na jakiś numer telefonu osoby, która nie posiada WowApp, możemy to zrobić przez płatną opcję. WowApp ma całkiem korzystne stawki oraz zwraca 10% naszych wydatków na te rozmowy.

 

Naliczanie z Poleconych w WowApp

1 poziom poleconych, czyli osoby zaproszone bezpośrednio przez nas – 25% z dochodu z oglądanej  reklamy  w trakcie prowadzonych rozmów.

2 poziom = 12,5 %
3 poziom = 6,25 %
4 poziom = 3,125 %
5 poziom = 1,56 %
6 poziom = 0,78 %
7 poziom = 0,39 %
8 poziom = 0,19 %

 

Naliczanie z  poleconych jest tu aż z 8 – poziomowej struktury, czyli całkiem przyzwoicie. Panel jest całkiem przyjemny i intuicyjny. Widać w nim między innymi ile osób mamy w strukturze i ile zarobiliśmy coinsów. Jest także różowy przycisk „Invite” przez który możemy zapraszać ludzi do znajomych.

 

Wowapp

 

Ja osobiście zacząłem korzystać z tej aplikacji całkiem nie dawno, ale przypadła mi do gustu. Zarobiłem też nawet swoje pierwsze Coinsy na rozmowach z partnerami biznesowymi. Używam jej i polecam każdemu. Jeżeli chcesz przetestować WowApp to zapraszam do rejestracji >>TUTAJ<<

 

UWAGA!! Przy pobieraniu aplikacji na smartfona wyskoczy nam okienko powiązania z kartą kredytową/bankiem. Jeżeli nie chcesz korzystać z płatnych rozmów to po prostu możesz to pominąć.

Zapraszam do komentowania oraz oferuję jak zwykle pomoc i odpowiedzi na pytania.