Ze względu na to, że dużo osób ma problem z rejestracją w Future Net Club/FutureAdPro, postanowiłem napisać wpis o tym jak to poprawnie zrobić krok po kroku. Future Net Club nie różni się niczym od innych rejestracji na portalach społecznościowych. Dodatkowo dane, które tam wprowadzamy są bezpieczne oraz rozmowy są szyfrowane. Dla przypomnienia Future Net jest nowoczesnym portalem społecznościowym, który daje zarobić na zwykłych czynnościach typu: chat, like, share.

Chcę Ciebie też zachęcić do tego, abyś promował ten portal społecznościowy. Poruszaj temat wśród znajomych, rodziny, bo według mnie jest to przyszłość mediów społecznościowych. Pamiętaj również o tym, żeby dobrze pokierować osobę, która rejestruje się na platformie społecznościowej czy też platformie reklamowej (FutureAdpro). Przypomnij o tym, że warto zająć sobie dobrą pozycję u Ciebie w strukturze. Jeżeli osoba której polecasz tą platformę chce od razu zacząć budować biznes to warto też pamiętać o tym, żeby kupując matrycę np. za 10$ robić przelew przez Dotpay, a nie zwykły przelew bankowy.  Dlaczego o tym wspominam? Dlatego, że przelew wykonany przez Dotpay jest księgowany szybciej (zazwyczaj kilka minut, mi to zajmuje około 10 min) niż zwykły przelew.

 

Rejestracja w Future Net Club

Pamiętaj, że rejestrując się w Future Net Club tworzy Ci się automatycznie konto w FutureAdPro oraz struktura z Future Net także przechodzi automatycznie do FAP. Zarejestrować się możesz klikając >>TUTAJ<<

 

Gdzie znajdziesz link partnerski?

Twój link partnerski wygląda tak: TwójLogin.futurenet.club, a znajdziesz go w tym miejscu:

 

future net - Link partnerski

Future Net Club – Dane Osobowe

Trzeba pamiętać o tym, żeby podawać swoje prawdziwe dane ponieważ jest to sprawdzony projekt i nie ma się tu czego obawiać. W pierwszej części formularza musisz podać swoje imię, nazwisko, datę urodzenia, nazwę użytkownika i podać email – tutaj pamiętaj o tym, że później już nie będzie możliwości zmiany nazwy użytkownika.

 

Rejestracja future net pola do wypelnienia

 

Koniecznie sprawdź sponsora

Kiedy już wpiszesz wszystkie dane i zaznaczysz pole „nie jestem robotem” i klikniesz Rejestracja to upewnij się czy na pewno Twoim sponsorem jestem ja. Pamiętaj, że to ostatni moment na zweryfikowanie czy dana osoba będzie Twoim sponsorem w Future Net. Widać to na obrazku, który wkleiłem niżej:

 

future net - toolbar

Future Net Club – Dane Kontaktowe

Uwaga!! Musisz pamiętać żeby po rejestracji potwierdzić rejestracje na swojej skrzynce pocztowej. Robisz to wchodząc na maila i klikając w link, który dostałeś po rejestracji.

 

future net - potwierdzenie

 

Future Net Club – Wybór Pakietu

Na początku polecam Tobie wybrać pakiet „Member” za 10$ – opłata jest jednorazowa. Kiedy już opłacisz pakiet, zgłoś się do mnie, a pokażę jak w łatwy sposób możesz zarobić na wyższe pakiety. Dlaczego pakiet za 10$, a nie od razu za 1000$? Po prostu to da Tobie czas na zapoznanie się z platformą i podjęcie decyzji co dalej i czy faktycznie warto się w to angażować. Moje zdanie na ten temat już znasz. Dodatkowo zaproszę Cię do specjalnej grupy, gdzie otrzymasz więcej niż mógłbyś się spodziewać.

 

Jak wykupić pakiet?

future net - twoj biznes

 

Następnie wybieramy „Friends Tree”

Rejestracja w Future Net friends tree

 

Teraz wybieramy Pakiet

Rejestracja w Future Net - pakiet Member

 

Kolejny krok – Płatność

Jak już wspominałem wyżej, najlepiej wybrać płatność DotPay, a nie przelew normalny. Jest też opcja FutureNet Code – o to możesz mnie zapytać, kontaktując się ze mną np. na chacie blogowym.

 

Rejestracja w FutureNet - płatość

Czy Chcesz Otrzymać Kalkulator Dzięki, Któremu Wyliczysz ile Zarobisz w FutureAdPro?

 

 Otrzymasz także możliwości i rozwiązania dla swojego biznesu. Nie czekaj i wznieś swój biznes na wyższy poziom!

 

Dzięki za zapis na listę. Sprawdź maila w celu odbioru kalkulatora i materiałów! Jeżeli nie otrzymasz naszej wiadomości w ciągu 5 minut to koniecznie sprawdź skrzynkę "Spam"

Czy Chcesz Otrzymać Kalkulator Dzięki, Któremu Wyliczysz ile Zarobisz w FutureAdPro?

 

 Otrzymasz także możliwości i rozwiązania dla swojego biznesu. Nie czekaj i wznieś swój biznes na wyższy poziom!

 

Dzięki za zapis na listę. Sprawdź maila w celu odbioru kalkulatora i materiałów! Jeżeli nie otrzymasz naszej wiadomości w ciągu 5 minut to koniecznie sprawdź skrzynkę "Spam"