We wcześniejszych wpisach na moim blogu opisałem platformę społecznościową FutureNet Club oraz drugi człon firmy, jakim jest FutureAdPro (RevShare). Dzisiaj chciałbym się skupić na tym co dokładnie wyróżnia tą firmę wśród innych tego typu. Przedstawię mój punkt widzenia na konkurencyjność tej firmy i zwrócę Twoją uwagę także na to, skąd się biorą pieniądze w tej firmie na pokrycie FAP (Future AdPro).  Ponieważ każda platforma reklamowa typu Revenue Share jest wyciągaczem pieniędzy z firmy to powinna mieć zabezpieczenie finansowe. Najlepiej z zewnętrznego źródła, albo przynajmniej z różnych usług, które dany program oferuje. Moim zdaniem Future Net ma wszystkie te aspekty. Nie przeciągając wpisu zacznę od przedstawienia najważniejszych źródeł dochodu firmy.

 

Skąd się Biorą Pieniądze w FutureNet Club?

Otóż przede wszystkim platforma ta ma duże zyski z reklam na swoim portalu społecznościowym, który opisałem we wcześniejszym wpisie. Może nie są to sumy na ekstremalnym poziomie (tego nie wiem), ale jakby nie było, jest to dodatkowy dochód do zasilenia platformy FutureAdPro. Jednak FutureNet Club uruchamiając platformę reklamową na pewno zyskało większą popularność wśród reklamodawców. Pierwsze na co zwrócę uwagę to dwa typy reklamodawców. Jednym z nich są wszyscy, którzy chcą skorzystać z reklamy wewnętrznej firmy czyli programu FutureAdPro. W maju tego roku liczba klientów w FutureNet Club była na poziomie 350 tys.

Firma ma na celu do końca roku zwiększyć liczbę klientów do miliona. Drugim typem reklamodawców są reklamodawcy zewnętrzni, a jako ciekawostkę mogę napisać, że firma ma w planie otworzyć zewnętrzną agencję reklamową, która dodatkowo pozyskiwałaby klientów. Więc po co jest budowanie społeczności wewnętrznej? Po to, żeby reklamodawcy zewnętrzni zobaczyli, że warto się zainteresować tą platformą reklamową. Można to ocenić np. wchodząc na stronę Alexa.com – jest to ranking stron, na których jest pokazane między innymi czy warto się zainteresować reklamą na danej platformie. Tutaj jednak nie będę się rozpisywał na temat rankingów, ale w kolejnych wpisach może to zrobię.

 

Platforma zarabia również na:

– Odsprzedaż gier

– Sprzedaż  gier

– Produkty online

– Out sourcing IT

– Video produkcja

– out sourcing komputerowy

– System MLM (Matryce)

 

Porównanie FutureNet Club z Konkurencją

Weźmy na celownik Revshare, które powstały wcześniej niż FutureAdPro:

 

Traffic Monsoon – Firma z gigantyczną liczbą użytkowników.  W starciu z FutureNet pod względem zasilenia Revshare wypada gorzej. Siłą napędową w firmach dzielących się zyskami są ludzie napędzający tą maszynę, więc TM ma to w swoim asortymencie. Jest to też związane z tym, że wcześniej weszli na rynek z platformą Revenue Share. Jednak firma ta nie posiada własnych produktów takich jak FutureNet  i bazuje na usługach reklamowych np. AdPacki, Cash linki, login ads i kilka innych. Faktem jest, że Traffic Monsoon przyciągał reklamodawców zewnętrznych ze względu na ilość użytkowników, ale ostatnio po blokadzie z Paypalem bardzo spada w rankingu Alexa. Kolejną rzeczą, która według mnie powinna być ograniczona to ilość Adpacków ze względu na to, że dużo osób przekroczyło już 5000 czy 10 000 tyś paczek reklamowych. W FutureAdPro dla przykładu można mieć 1000 paczek co jest atutem.

 

Kolejnym programem z tych pewniejszych jest Mxrevshare, który rozwija się wolno, ale stabilnie. Platforma pod względem użytkowników, jak już pisałem w poprzednim wpisie trochę kuleje, ale nie jest to moim zdaniem wyznacznik dla żywotności tego programu. MxRevshare rozwija się ostatnio bardzo dobrze, promocja tego programu bardzo ruszyła i wiążę z nim długą przyszłość. Patrząc pod kątem konkurencji jeszcze nie jest to może kaliber typu Traffic Monsoon, ale ma swoje atuty. Program ten ma zasilanie platformy Revshare jako nieliczny albo i jedyny w tej branży przez Adsense – reklamy google. Daje to z tego co wiadomo oficjalnie w granicach 5000 – 6000$ miesięcznie. Przynajmniej takie dane były podawane dwa miesiące temu. Dodatkowo MxRevshare posiada inne programy bazujące na matrycach. Podsumowując w starciu z FutureNet Club pod względem zasilania Revshare też wypada gorzej.

 

Przyjrzyjmy się Teraz Produktom w FutureNet Club

Kolejną bardzo ważną rzeczą potrzebną do zasilenia programu Revshare są produkty. Każda firma musi mieć produkty żeby istnieć na rynku, a już na pewno taka, która oferuje możliwość zarabiania z podziału zysków. Jednak ludzie muszą chcieć korzystać z danych produktów, a nie zawsze tak jest. Dlatego ważne jest to, aby te produkty były przydatne, sprawdzone, interesujące i najlepiej żeby dało się na nich zarobić.

 

Matryce jako produkt?

Może nie  jest to produkt, raczej sposób na zarobek (system MLM), ale w zamian za zakup matrycy dostajemy tzw. „Media Points”, za które możemy kupić np. landing page na rok, pół roku czy miesiąc czasu. Dlatego przy tej opcji mamy jakby dwa w jednym – pożyteczne z użytecznym. Dzięki matrycom zarabiamy oraz kupujemy produkty. Oczywiście z produktów też możemy zarabiać i jest to opisane w innym moim wpisie.

 

Więc Miedzy Innymi Jakie Produkty Oferuje FutureNet:

– Wyżej wspomniany LandingPage

– Future Cloud

– Future Blog

– Future Video Mail

– Video Production

 

Wkrótce mają się pojawić kolejne produkty, także firma się rozwija z dnia na dzień. Jedną z ciekawostek jakie mają być wprowadzone to międzynarodowy chat, który będzie tłumaczył nasze wiadomości w każdym języku. To tak na marginesie i jest to tylko moja ocena przedstawiona z mojego punktu widzenia. Oczywiście działam we wszystkich wymienionych programach, każdy z nich działa bez problemów i wypłaca. Jednak skupiam się najbardziej na FutureAdPro, ponieważ widzę najwięcej plusów w tej platformie. Ograniczenia paczek reklamowych, kilka źródeł dochodu, a najbardziej to, że współwłaścicielem jest polak Roman Ziemian sprawiło iż wziąłem tą firmę na celownik. Tutaj zacytuję pewne przysłowie, które na pewno jest wszystkim znane „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Dlatego po co deponować pieniądze za granice, jak wszystko co potrzeba mamy w swoim ojczystym kraju, a rozliczać się można bezproblemowo.

 

Podsumowanie: Większość RevShare nie ma swoich produktów lub innych źródeł dochodu i żywotność takich programów to 3-6 miesięcy. Dlatego zanim zaczniesz działać i deponować jakieś pieniądze, poznaj firmę dokładnie od zaplecza. Jak już wspomniałem wyżej działam we wszystkich trzech programach, ale najbardziej wzbudził we mnie zaufanie FutureNet Club z FutureAdPro. Zapraszam do przeczytania poprzednich wpisów o tych platformach. Jeżeli spodobał się Tobie ten wpis to zostaw komentarz.

 

 

Czy Chcesz Otrzymać Kalkulator Dzięki, Któremu Wyliczysz ile Zarobisz w FutureAdPro?

 

 Otrzymasz także możliwości i rozwiązania dla swojego biznesu. Nie czekaj i wznieś swój biznes na wyższy poziom!

 

Dzięki za zapis na listę. Sprawdź maila w celu odbioru kalkulatora i materiałów! Jeżeli nie otrzymasz naszej wiadomości w ciągu 5 minut to koniecznie sprawdź skrzynkę "Spam"

Czy Chcesz Otrzymać Kalkulator Dzięki, Któremu Wyliczysz ile Zarobisz w FutureAdPro?

 

 Otrzymasz także możliwości i rozwiązania dla swojego biznesu. Nie czekaj i wznieś swój biznes na wyższy poziom!

 

Dzięki za zapis na listę. Sprawdź maila w celu odbioru kalkulatora i materiałów! Jeżeli nie otrzymasz naszej wiadomości w ciągu 5 minut to koniecznie sprawdź skrzynkę "Spam"