Dla tych co nie wiedzą czym jest FutureNet – jest to polski portal społecznościowy coś w rodzaju Facebooka tylko moim zdaniem o wiele „nowocześniejszy”.  Dlaczego będę tu pisał i przekonywał do tego, że jest to lepsze rozwiązanie niż Facebook? Odpowiedzi jest kilka i to właśnie przybliżę w tym poście. Do tego w tym tygodniu firma wzbogaci się o platformę RevShare o nazwie FutureAdProO tym będzie można poczytać klikając >>Tutaj<<.

 

 

 

Zanim Zacznę Zadam Ci Kilka Pytań:

– Czy używasz portali społecznościowych takich jak Twitter, Instagram, Facebook?

– Czy polecasz te portale znajomym?

– Czy udostępniasz różne przemyślenia, informacje odnośnie Twojego życia, a także wrzucasz tam swoje zdjęcia, filmy?

– Jak często klikasz „Lubię to”  lub „Udostępnij” ?

 

Myślę, że znam Twoje odpowiedzi na te pytania, a teraz najważniejsze pytanie…

 

Czy Ktoś Ci Za To Płaci?

Od czasu powstania FutureNet Club zarabianie za aktywność na social mediach stało się faktem. Pewnie teraz nasuwa się Tobie pytanie – co muszę zrobić żeby zacząć zarabiać? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wszystko co robiłeś do tej pory musisz robić dalej tylko na Future Net Club. Bądź aktywny lajkuj, udostępniaj, chatuj, a pieniądze same przyjdą do Ciebie.

 

futurenet biuro

 

FutureNet Oferuje Trzy Sposoby Zarabiania:

Aktywność , czyli to co pisałem wyżej like, share, czatowanie. Im jesteś bardziej aktywny tym więcej zarobisz. Niżej screen z tego jak wyglądają naliczenia za chat w FutureNet :

 

zysk FutureNetnaliczenia FutureNet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak widać nawet w jednym dniu trafiło mi się 20 centów za sam chat. Wcale nie używałem go długo. Nie wiem jak algorytm to wylicza, ale naliczenia są na prawdę różnie.  Dlatego warto też przerzucić swoich znajomych np. z Facebooka. Wiem jak ciężko jest żeby ktoś zrezygnował ze swoich przyzwyczajeń, ale moich kilku znajomych już korzysta z tych funkcji oraz zarabiają też na innych możliwościach jakie daje ten portal.

 

Future Net oferuje także:

 • Zarabianie na udostępnianiu i sprzedaży swoich plików – Jeśli napisałeś ciekawy e-book czy masz jakieś własne godne uwagi tutoriale lub co kolwiek innego do zaoferowania to ten sposób zarabiania będzie dobry dla Ciebie. Jest to coś w rodzaju Chomikuj.pl tylko na innych zasadach.
 • Zarabianie na promowaniu FutureNet – Żeby zarabiać w ten sposób musisz stać się użytkownikiem Premium. Za zakup dostajesz punkty tzw. „media points” za te punkty możesz np. ściągać rózne pliki. Rodzajów pakietów do kupienia jest kilka, a najmniejszy jest dostępny już za 10$.

 

Plan Marketingowy FutureNet

 

Pakiety w Future Net

Product Member  – Z tej opcji można wybrać trzy pakiety. Osobiście, jak na razie posiadam te trzy pakiety, może w przyszłości będą następne:

 

 • Member 10$
 • Basic 25$
 • Gold 50$

 

Plan marketingowy futurenet Product Member

 

 

Business Member – Czyli po prostu „Biznesmen”  i tutaj można wybrać również trzy pakiety. Jeszcze się nie dorobiłem, ale nie długo myślę, że stanie się to faktem:

 

 • Exclusive 100$
 • Sapphire 500$
 • Royal 1000$

 

Plan marketingowy futurenet Business Member

 

 

Który pakiet wybrać ? Jest to sprawa indywidualna, im wyższy tym lepiej. Za każdy z pakietów dostajemy „Media Points”. 1 media point = 1 cent – czyli w każdym pakiecie dostaniemy:

 

 • Member -1 000 Media Points
 • Basic -2 500 Media Points
 • Gold -5 000 Media Points
 • Exclusive -10 000 Media Points
 • Sapphire -50 000 Media Points
 • Royal -100 000 Media Points

Media points możemy zbierać ciągle, bo nie przedawniają się, a więc możesz je wydawać kiedy tylko chcesz, nie spiesząc się. Opłata jest jednorazowa i nie jest też przymusowa. Dalej prześledzimy wszystkie możliwości zarobkowe, które oferuje ta platforma.

 

Multimedia Bonus

Jeżeli posiadasz szkolenia, filmy, e-booki i chcesz na nich zarobić – wystaw go na sprzedaż, a otrzymasz 50% jego wartości. Pozostałe 50% zostanie podzielone: 10% to prowizja FutureNet, 40% trafi do podziału dla aktywnych czyli tzw. podział zysków. Produkty mogą sprzedawać jedynie użytkownicy Premium.

 

Sales Bonus

Jest to prowizja od sprzedaży produktów z oferty Future Net między innymi:

– Landing Page

– Video mail

– Blog

– Szablony stron WWW

 

Prowizja ze sprzedaży to 30% , ale dodatkowo dostajesz prowizję ze sprzedaży Twoich znajomych. Prowizja ze sprzedaży jest aż do 10 poziomów w dół, czyli nawet nie musisz znać tych osób na których będziesz zarabiał.

 

FutureNet Social Media Bonus

Każdą Twoją aktywność o czym już pisałem wyżej, wycenia specjalny algorytm, szczególnie punktowane jest używanie komunikatora wewnętrznego jakim jest chat.

 

Login Bonus

Jest to wynagrodzenie użytkownika za zalogowanie się na swoje konto – im więcej czasu będziesz zalogowany tym większą premię otrzymasz. Opcja ta jest dostępna bez wykupowania pakietu.

Niżej wklejam screena z tego, jak to wygląda u mnie na koncie:

 

Plan marketingowy FutureNet Login Bonus

 

 

Friend Bonus

Jak sama nazwa mówi jest to wynagrodzenie za wprowadzenie znajomego, czy nawet nieznajomego do korzystania z Future Net.

Np. Twój znajomy wykupuje podstawowy pakiet za 10$.

 

Plan marketingowy FutureNet Friends Bonus

 

W pierwszej linii dostajesz 5 % czyli w przypadku Premium o wartości 10$ jest to 0.5$ , ale w przypadku matrycy za 25$ jest to już 1.25$ itd. Na każdym z 10 poziomów dostajemy 5% wcześniej było to dostępne tylko z 5 poziomów także ładnie poszła struktura do góry.

 

Advertising Bonus

Jest to droga premia, czyli wyłącznie dla osób z pakietem Royal. 10% dochodów z reklam FutureNet trafia do podziału między użytkowników Royal. Premia wypłacana jest każdego miesiąca, aż do osiągnięcia kwoty 200% wartości pakietu Royal.

Od chwili kiedy osiągniesz lub zakupisz pozycję Exclusive masz 14 dni na Upgrade do pozycji Royal, aby również otrzymać Advertising Bonus.

 

Matching Bonus

Jest to premia od zarobków w Friends Bonus wszystkich naszych bezpośrednio poleconych. Matching bonus jest naliczany osobno dla każdej matrycy. Maksymalnie możesz uzyskać  50% dochodów Twoich poleconych.

Premia Matching Bonus jest zależna od posiadanego przez Ciebie pakietu:

 

 • Pakiet Member za 10$ – 10% maching bonus
 • Pakiet Basic za 25$ – 20% maching bonus
 • Pakiet Gold za 50$ – 30% maching bonus
 • Pakiet Exlusive za 100$ – 50% maching bonus
 • Pakiet Sapphire za 500$ – 50% maching bonus
 • Pakiet Royal za 1000$ – 50% maching bonus

 

Leader Bonus

Czym była by firma z programem partnerskim bez nagród dla najbardziej aktywnych osób, czyli tzw. Liderów. Tutaj otrzymujesz bonus procentowy od dochodu całej swojej struktury. Jest tu pewien haczyk, mianowicie jeśli Twój polecony też się łapie na Leader Bonus, wtedy dostajesz różnicę między Twoim poziomem a jego.

 

Jakie są zarobki z Leader Bonus?

 • 1% z dochodu całej struktury – pod warunkiem, że będziesz posiadać min 6 poleconych z czego 3 będzie posiadać min po 3 poleconych – suma obrotu to 2000$;
 • 2% –  pod warunkiem posiadania 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 1% –  suma obrotu 10 000$;
 • 3% –  3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 2% –  suma obrotu 25 000$;
 • 4% – 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 3% –  suma obrotu 100 000$;
 • 5% – 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 4% lub 6 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 3% –  suma obrotu 250 000$ – na tym etapie dochodzi jeszcze obrót miesięczny 5 000$;
 • 6%  – 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 5% lub 6 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 4%  –  suma obrotu 500 000$ – obrót miesięczny 15 000$;
 • 7% – 3 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 6% lub 6 osobistych partnerów zakwalifikowanych na 5% –  suma obrotu 1 000 000$ – obrót miesięczny 25 000$.
 • Jeśli osiągniesz najwyższy 7% poziom udziału w obrotach Twojej grupy, a poniżej Ciebie jeden z poleconych również osiągnie najwyższy udział 7%, wtedy kwalifikujesz się do 5% puli udziału w puli światowej.

 

Nowości w FutureNet Club

Nowości 30.11.2016/ FutureNet Leasing – Firma wprowadza kolejny produkt na rynek jest to leasing samochodów. Jeszcze sam nie wiem jak to będzie funkcjonowało i czy ta nazwa zostanie. Dodatkowo każdy partner firmy będzie mógł kupić auto marki BMW aż o 20% taniej.

 

Kawa (nowy produkt) – Tutaj firma mnie całkiem zaskoczyła bo tego się nie spodziewałem, ale jak ma być sieć kawiarni FutureNet, w której siedząc i korzystając z platformy będziesz mógł zarobić więcej na chacie to i kawa musi być. Dodatkowo za ten produkt można zapłacić w postaci media points (jeżeli nie wiesz o czym piszę to wyżej masz to uwzględnione), ale tylko 25% wartości. Reszta będzie musiała być finansowana z zarobionych pieniędzy albo po prostu z zewnętrznych pieniędzy.

 

Video z Webinaru 30.11.2016

Webinar 14.12.2016/ Event w Marcu – W marcu odbędzie się kolejny event firmy FutureNet, na którym będzie możliwość wygrania auta marki BMW. Sala eventowa ma pomieścić aż 2000 osób.

 

Nowa Aplikacja na Androida – FN udostępniło możliwość korzystania z nowej aplikacji na androida w wersji 2.0. Jest to wersja dużo bardziej rozbudowana oraz będzie ona cały czas udoskonalana. Trwają również prace nad aplikacją na IOS.

 

Wypłaty w Złocie – Została podpisana umowa z nową firmą i niebawem będzie możliwość wypłat w złocie. Złoto oczywiście najwyższej próby oraz certyfikowane. Jest to złoto inwestycyjne i będzie je można także zamówić w sklepie online FutureNet.

 

Video z Webinaru 14.12.2016

 

 

Plan Marketingowy – Kariera

Jeżeli nagrody to z grubej rury! FutureNet oferuje także nagrody w postaci wycieczek i różnych ciekawych rzeczy.

 

Punkty do Nagród w FutureNet

Tutaj brany jest pod uwagę obrót Twój, jak i całej Twojej struktury. Jak przyznawane są punkty?

 

 • Za obrót ze sprzedaży produktów – 1$ = 2 punkty
 • Za obrót ze sprzedaży pakietów startowych upgradów oraz kwalifikacji miesięcznej – 1$ = 1 punkt
 • Za obrót powstały w wyniku sprzedaży w matrycy Power Matrix – 1$ = 0,5 punktu.

Zakupy za Media points nie są brane pod uwagę. Media points to tylko waluta w FutureNet. Punkty są gromadzone przez rok, a po roku konto jest zerowane.

 

 

Jakie Nagrody Otrzymujemy w FutureNet Club i Jak je Możemy Zdobyć?

Tutaj trzeba spełnić kilka warunków, o których nie będę się tu rozpisywał bo mniej więcej widać to na zdjęciach wklejonych niżej:

 

Lista nagród futurenet 2

 

Lista nagród futurenet

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej o FutureNet lub FutureAdPro? Napisz do mnie! Lub nie czekaj, zarejestruj się >>TUTAJ<< już dzisiaj i rób to co robiłeś do tej pory oraz przy okazji zarabiaj. Możesz także zrobić to Krok po Kroku klikając >>TUTAJ<<

 

Pamiętaj!! Żeby po rejestracji kliknąć w link aktywacyjny, który przyjdzie do Ciebie na maila podanego przy rejestracji.

 

Czy Chcesz Otrzymać Kalkulator Dzięki, Któremu Wyliczysz ile Zarobisz w FutureAdPro?

 

 Otrzymasz także możliwości i rozwiązania dla swojego biznesu. Nie czekaj i wznieś swój biznes na wyższy poziom!

 

Dzięki za zapis na listę. Sprawdź maila w celu odbioru kalkulatora i materiałów! Jeżeli nie otrzymasz naszej wiadomości w ciągu 5 minut to koniecznie sprawdź skrzynkę "Spam"

Czy Chcesz Otrzymać Kalkulator Dzięki, Któremu Wyliczysz ile Zarobisz w FutureAdPro?

 

 Otrzymasz także możliwości i rozwiązania dla swojego biznesu. Nie czekaj i wznieś swój biznes na wyższy poziom!

 

Dzięki za zapis na listę. Sprawdź maila w celu odbioru kalkulatora i materiałów! Jeżeli nie otrzymasz naszej wiadomości w ciągu 5 minut to koniecznie sprawdź skrzynkę "Spam"