Na pewno spotkałeś się już z nazwą Genesis Mining i podejrzewam, że wiesz już co to jest, ale chciałbym w tym wpisie nakreślić kilka istotnych kwestii. Wpis będzie bardzo krótki bo tak na prawdę nie ma tu za dużo do tłumaczenia. Ważne jest to, że wydobycie działa tu od bardzo dawna i nic nie wskazuje na to żeby się coś zmieniło.

 

Genesis Mining – Wstęp

Ja osobiście natknąłem się na tą kopalnie kilka lat temu i wydobywałem BitCoin. Jakiś czas temu przestało być opłacalne wydobywanie BTC więc przerzuciłem się na inne altcoiny bo w Genesis jest właśnie taka możliwość. Kopię tu różne kryptowaluty np. Zcash, Monero, Eth. Adminem Genesis Mining jest niejaki Jakov Dolic, a rejestracja strony jest na Bahamach od 2014 roku. Strona się praktycznie nie zmieniła, prócz dodanych kilku opcji.  Strona jak dla mnie również jest przejrzysta i czytelna.

 

Niżej wklejam także video, które można znaleźć również na stronie Genesis Mining:

 

 

 

Płatności, Prowizje

Jeżeli chcesz zakupić kontrakt to możesz dokonać płatności za pomocą: Karty kredytowej, Btc, Ltc, Dash, Doge. Wcześniej była też możliwość wpłaty za pomocą przelewu, ale teraz nie widzę tej opcji. System prowizji jest dość dziwny, ale całkiem fajny bo nie jest przesadny. Jeżeli wprowadzasz kogoś do kopalni to po prostu dajesz takiej osobie specjalny kod, który po wpisaniu daje rabat 3%. Ty natomiast w zamian dostajesz niewielkie ilości mocy obliczeniowej 2,5%. System polecania jest tu mega prosty, a jeżeli będziesz chciał/a skorzystać z mojego kodu rabatowego to na samym dole możesz zobaczyć jak go wykorzystać.

 

Genesis Mining – Kontrakty, Wydobycie, Wypłaty

W Genesis Mining kontrakty są dostępne w zależności od tego ile sprzętu jest powiedzmy w rezerwie. Jeżeli kopalnia nie ma wystarczająco sprzętu w danej chwili to kontakty znikają na czas, kiedy sprzęt zostanie uzupełniony i kopalnia będzie mogła dalej udostępniać moc obliczeniową. Aktualnie kontrakty dostępne to: otwarte wydobycie bitcoin, 2 letnie wydobycie Eth, 2 letnie wydobycie Monero. Oczywiście jak widzisz tutaj są tylko trzy możliwości kontraktów, ale wydobycie jest dużo bardziej rozwinięte, ale o tym napiszę później. Wypłaty idą stabilnie i automatycznie, nie miałem jeszcze problemów z wypłatami. Jeżeli takie się pojawią to support załatwia wszystko bardzo szybko bo odpisują maksymalnie do 24h.  Pierwszą wypłatę dostajesz po około 48h, a kolejne już co 24h na wcześniej ustawiony portfel. Polecam ustawić portfel od razu po zakupie kontraktu.

 

 

Kryptowaluty, które można wydobywać to między innymi: Dash, Doge, Ltc, Zec, Zet, Monero, Eth oraz kilka innych mniej istotnych.

 

Przykładowe Symulacje

Niżej wrzucę kilka symulacji kryptowalut, które ja wydobywam. Oczywiście wszystko jest uzależnione między innymi od trudności wydobycia. Wszystko co przedstawiam niżej jest w celu orientacyjnym i w każdej chwili może ulec zmianie.

 

Zcash

Genesis Mining Zcash 1

 

Genesis Mining Zcash 2

 

Genesis Mining Zcash 3

 

Ethereum

Genesis Mining Ethereum 1

 

Genesis Mining Ethereum 2

 

Genesis Mining Ethereum 3

 

LiteCoin

Genesis Mining LiteCoin 1

 

Genesis Mining LiteCoin 2

 

Genesis Mining LiteCoin 3

 

Monero

Genesis Mining Monero 1

 

Genesis Mining Monero 2

 

Genesis Mining Monero 3

 

 

 

Jak Wykupić Kontrakt w Genesis Mining?

Jak już pisałem wcześniej strona oraz ustawienie wszystkiego jest bardzo proste. Aby się zarejestrować w Genesis Mining kliknij >>TUTAJ<< Pamiętaj, że jeżeli chcesz skorzystać z mojego kodu oraz dostać się do mojej grupy wsparcia i dostać ode mnie pełną pomoc to wpisz ten kod: wjnvQO. Niżej znajdziesz instrukcję jak wykupić kontrakt i ustawić portfel do otrzymywania wypłat oraz jak ustawić wydobycie. Wszystko w wersji obrazkowej jak i video:

 

Aktualnie są dostępne trzy pakiety, ale ja pokażę opcję, z której można skorzystać żeby wydobywać wszystkie kryptowaluty w zależności od tego, do której przydzielisz moc wydobywczą. Niżej znajdziesz krok po kroku jak wykupić kontrakt oraz przydzielić moc obliczeniową:

 

Genesis Mining kontrakt

 

Pokażę to na przykładzie karty kredytowej, ale wszystko wygląda podobnie na płatności kryptowalutami. Następnym krokiem jest wpisanie kodu: wjnvQO oraz akceptacja regulaminu :

 

Genesis Mining kontrakt 2

 

Dalej przeniesie Cię do płatności, ale z tym myślę, że już sobie poradzisz, a w razie problemów zapraszam do kontaktu. Ostatnią rzeczą jaką chcę Tobie pokazać będzie ustawienie mocy obliczeniowej na wydobycie danej kryptowaluty. Jak już wspominałem można wydobywać w Genesis Mining kilka kryptowalut. Możesz sobie także podzielić moc obliczeniową na dwie kryptowaluty np. Zcash 50% i Monero 50%.  Wszystko zależy od tego na czym chcesz się skupić, a dokładniej, na której krypto. Ja osobiście wydobywam tu Eth, Monero, Zcash. Niżej zobaczysz jak ustawić moc np. na Zcash.

Aby ustawić wydobywanie na daną kryptowalutę klikasz „przydział wydobycia”, a następnie zaznaczasz opcję Bitcoin o ile kupowałeś kontrakt na wydobycie Bitcoin. Jeżeli był to kontrakt np. na wydobycie Eth to zaznaczasz Eth.

 

Genesis Mining przydział wydobycia

 

Kolejnym krokiem jest przesunięcie strony na sam dół i tam znajdziesz możliwość przydzielenia mocy do danej kryptowaluty. U mnie wygląda to następująco:

 

Genesis Mining przydział wydobycia 2

 

Moja opinia odnośnie tego projektu jest taka, że jako pasywne wydobycie jest ok. Naliczenia też według mnie są fajne bo ani za małe ani za duże, a szczególnie spodobało mi się to, że jeżeli nie ma sprzętu do pokrycia wypłat to kontrakty są wstrzymane. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis to zapraszam do komentowania oraz udostępniania.