Siemanko… Postanowiłem napisać o czymś co może wam się przyda. Część z was (znaczna) zadaje czasem pytania czy znam opcje zarobienia kasy bez wkładu. Niby takiej nie ma bo jak nie wkład pieniężny to czasowy trzeba włożyć, ale są rozwiązania takie jak Money2Money czyli w skrócie M2M gdzie można zarobić kompletnie od 0. Jest to dość niechętnie przyjmowany sposób na zarabianie pieniędzy przez internet ( bo przecież trzeba wykonać jakąś pracę). Natomiast osobiście nic nie mam do takich sposobów zarabiania i skoro ja mogłem wykonać kroki związane z tym programem partnerskim to myślę, że każdy może.

 

UWAGA !! Tutaj możesz zarobić nie wpłacając swoich środków. Kompletnie od zera. Również nie musisz nic nikomu polecać żeby zarobić pieniądze.

 

Money2Money (M2M) – Czym jest?

Money2Money jest to program partnerski. Jeżeli czytasz mojego bloga to już powinieneś/aś wiedzieć czym są takie programy. W skrócie jest to współpraca z pewną firmą gdzie dostajesz wynagrodzenie za znalezienie klienta dla danej firmy. M2M jest to firma, która współpracuje z największymi instytucjami finansowymi w Polsce. Właścicielem firmy jest bardzo znany w Polsce portal finansowy Money.pl należący do grupy Wirtualna Polska. Na pewno każdy Polak zna tą stronę www.wp.pl. Money.pl istnieje od 2001 roku, a program partnerski Money2Money od 2004 roku więc jak sam/a widzisz jest to kawał czasu i wszystko funkcjonuje dalej.  Dane KRS znajdziesz >>> TUTAJ <<<.

 

Jak wiesz, a przynajmniej powinieneś czy powinnaś wiedzieć o tym, że w swojej marketingowej przygodzie przeszedłem już dużo. Działałem w branży RevShare, Krypto i różne rzeczy, które testowałem czy trafiały się przypadkiem. W niektórych dalej działam, ale pomijając to mało już polecam, a w przypadku M2M mogę z czystym  sumieniem polecić ten program partnerski. Dlaczego tak? Ponieważ tutaj nie ma co się wyłożyć, a działa to już szmat czasu więc można potraktować to jako pewniaka. Pamiętaj jednak, że nic prócz śmierci nie jest pewne. Chodzi o to, że jeżeli ktoś dopiero zaczyna to jest to idealny temat żeby włożył trochę pracy i zarobił nawet chociażby na dalsze inwestycje.

 

Money2Money – Jak Można Na Tym Zarobić?

Przede wszystkim głównie zarabiasz tutaj przez polecanie produktów finansowych innym osobom. Jaka jest przewaga tego programu partnerskiego nad innymi? Taka, że konta bankowego potrzebuje każdy albo przynajmniej większość. Różnica jest taka, że jeżeli ktoś założy konto z Twojego linka to po prostu dostaniesz prowizje i nie ma tu żadnych haczyków. Każdy bank ma swój program partnerski i nie musisz wcale korzystać z M2M żeby czerpać korzyści z programu, który oferują banki.

Natomiast dlaczego tego nie robić kiedy masz wszystko w jednym miejscu. Zarówno pożyczki pozabankowe, kredyty, ubezpieczenia, konta bankowe itd. Po co zostawiać prowizję w banku ? Nie lepiej oddać znajomemu czy nawet obcemu byle nie zostawiać jej w banku ? Moim zdaniem sprawa jest prosta, ale żeby tylko każdy do tego tak podchodził… Sposobów na zarobienie jest więcej bo możesz zarobić trochę grosza również nie polecając. Również możesz czerpać korzyści z osób, które wprowadzisz do tego programu partnerskiego. Jedyny mały minus jaki widzę to miesięczne opóźnienie naliczeń, ale to dość zrozumiał. Patrząc np. na zakładanie konta bankowego to chyba nikt nie chciałby żeby ktoś otwierał konto i za tydzień zamykał, aby dostać tylko prowizje. Trzeba tu spojrzeć z perspektywy firmy, instytucji, a nie tylko klienta. Niżej wklejam screen jak to wygląda w % :

 

Money2Money - premie

 

Rejestracja i Panel Sterownia

Żeby się zarejestrować kliknij  >> TUTAJ <<. Następnie fajnie jakbyś po rejestracji zechciał/ zechciała się odezwać po dalszą pomoc i instrukcje, które na pewno pomogą Ci w rozwoju biznesu. W tym celu przejdź do tej zakładki.

 

Panel Sterowania:

Money2Money - panel sterowania

 

1.) Rozliczenia – w tej zakładce dostępne są rozliczenia czyli wszystkie wypłaty oraz aktualny stan pieniędzy naliczonych do wypłaty oraz zakładka, w której wypłacasz pieniądze, ” generujesz rachunek” do wypłaty.

 

2.) Narzędzia – Tutaj będziesz miał skracacz linków, opisy produktów oraz szybki dostęp do potrzebnych linków, które możesz szybko komuś podesłać.

 

3.) Edycja Szablonu – W tym miejscu możesz jak sama nazwa mówi edytować szablon.

 

4.) Badanie Ruchu – Różne statystyki, które możesz podglądać żeby dowiedzieć się ile osób kliknęło w link czy zobaczyło stronę itd. Po prostu różnego rodzaju statystyki.

 

5.) Sieć Partnerska – Myślę, że dla większości najważniejsza zakładka ponieważ właśnie tutaj znajdziesz Twój link partnerski. W tej zakładce również będziesz miał/a dostęp do wglądu kto jest zarejestrowany z Twojego linka. Również tutaj znajdziesz wszystkie prowizje z Twojej struktury partnerskiej.

 

6.) Statystyki – Tutaj bardziej szczegółowe statystyki, które możesz sobie przefiltrować i ustawić według własnych upodobań.

 

7.) Dokumenty – W tej zakładce znajdziesz różne poradniki oraz dokumenty takie jak nowe umowy czy regulaminy.

 

Moja Opinia na Temat M2M

Jeżeli moja opinia na temat M2M ma jakikolwiek sens to będzie ona pozytywna. Osobiście sprawdziłem już dawno jak to działa, ale dopiero teraz się tym dzielę. Trzeba pamiętać o tym, że tutaj wbrew pozorom trzeba włożyć trochę pracy i czasu. Myślę, że osoby logicznie myślące będą w stanie docenić potencjał tego programu partnerskiego. Tym bardziej, że ryzyko jakiekolwiek tutaj jest znikome – nie wiem czy jakieś w ogóle jest. Jak bank upadnie to po prostu będzie jeden link mniej z 300 czy tam więcej. Sprawdziłem zarówno pożyczki pozabankowe jak i banki oraz platformę powiązaną z BTC. Wszystko działa prowizje się naliczają wygląda to fajnie. Jedynie co mogłoby być szybciej realizowane to rozpatrywanie wniosków, ale na to już wypływu nie mam ani ja ani żaden partner firmy. Prowizje naliczają się z miesięcznym opóźnieniem, ale jak złapie się rytm to nie jest jakiś problem.

 

Jeżeli ten wpis był dla Ciebie wartościowy to zostaw komentarz lub udostępnij go w mediach społecznościowych. Będzie to dla mnie znak, że idę w dobrym kierunku oraz motywacja do dalszej pracy.