Witam Cię w tym ostatnim wpisie,  w którym chcę podsumować ten rok oraz napisać kilka zdań na temat tego czym można się zainteresować w roku 2018. Na początek chcę Tobie złożyć najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok. Niech rok 2018 będzie wyłożony Twoimi sukcesami, życzę Tobie także zdrowia bo tego w większości przypadków nie kupimy. Ogólnie Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

 

Nowy Rok – Zrób Podsumowanie Roku 2017

Osobiście co roku robię takie krótkie podsumowanie i wyciągam wnioski, z których korzystam następnego roku. Grudzień jest dla mnie miesiącem refleksji i rozmyślania o planach na kolejny rok. Zazwyczaj nie robię praktycznie nic w grudniu każdego roku dlatego mniej się udzielam na grupie, blogu, liście mailingowej itd. Taki mam sposób bycia i to raczej się nie zmieni, a jeżeli mnie znasz to powinieneś/aś wiedzieć już o tym. Zawsze informuję w listach i na grupie, że jestem mniej w tym czasie dostępny.

Natomiast Tobie proponuję zrobić dokładny przegląd roku 2017. Pomyśl co możesz poprawić, jakie błędy zrobiłeś/aś w tym roku i wyciągnij wnioski. To bardzo ważne, aby ruszyć w nowym roku z buta mocno do przodu. Z mojego doświadczenia wynika, że im więcej przemyślę w grudniu tym więcej zarobię w kolejnym roku. Pamiętaj, że w marketingu najlepszy okres na robienie biznesu to listopad – marzec. Oczywiście nie wszyscy się z tym zgodzą, ale takie są moje wnioski. No i najważniejsze żeby mimo wszystko pracować cały rok, a nie 3 miesiące w roku.

 

Moje Plany Na 2018 Rok

Moje plany jak co roku są inne także i tym razem wszystko się zmieni. Wyciągnąłem wnioski i chcę się z Tobą nimi podzielić. Przede wszystkim będę jeszcze bardziej skupiał się na tradingu i krypto. Oczywiście nie odstawiam też marketingu bo to moja kolebka, ale więcej będę pracował swoim kapitałem niż budowaniem struktur.

Dlaczego tak? Ponieważ szkoda mi czasu na ciągłe problemy niezdecydowanych ludzi. Więcej zdziałam własnym kapitałem niż marketingiem, ale na pewno nikomu nie odmówię pomocy. Wszystko idzie w tym samym kierunku z naciskiem na kryptowaluty. Trzeba mieć też na względzie to , że rok 2017 był wysypem różnych dziwnych, nowych programów, a większość z nich  było niewypałem. Tutaj nie ma co się oszukiwać i dlatego ja poszedłem w stronę programów partnerskich, kryptowalut: mining, holding, trading oraz inwestycji offline. Wszystkiego dowiesz się po nowym roku na moich listach mailingowych oraz możliwe, że na blogu w jakimś krótkim wpisie. Na pewno w roku 2018 będzie można sporo zarobić na kryptowalutach dlatego zalecam też Tobie zainteresować się różnymi projektami, które mają przyszłość.

 

Jeszcze raz korzystając z okazji życzę Tobie wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Sukcesów, słusznych decyzji, zdrowia, dużo wartości i wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twojej Rodziny!