Często zagraniczne platformy zarobkowe wykorzystują procesory płatnicze do wpłat i wypłat przez kilka procesorów płatniczych. W tym wpisie chcę uwzględnić tylko te najpopularniejsze. Rzadziej jednak pojawiają się inne możliwości wpłat niż procesory, chociaż ostatnio coraz więcej firm stara się podłączyć wpłaty prze karty czy BTC. Procesory  wymienione niżej dość skrupulatnie weryfikują firmy, z którymi współpracują. Jeżeli spotkasz się z takimi procesorami jak Payza czy Paypal to możesz być pewny, że firma, z którą chcesz współpracować, wypłaca pieniądze. Procesor płatniczy to nie tylko pośrednik w Twoich transakcjach, ale także sposób na dodatkowy zysk. Prawie każdy procesor płatniczy ma program partnerski, na którym możesz zarobić. W prawdzie nie są to duże pieniądze, ale jeżeli wprowadzasz kogoś do biznesu to warto polecić swój link partnerski.

 

Procesor Płatniczy – Programy Partnerskie

BitBay – Kompletna polska giełda kryptowalut, na której możesz także wymieniać kryptowaluty na złotówki oraz kupować różne kryptowaluty. Możesz także wypłacać w prosty sposób pieniądze w bankomacie bez użycia karty, a także opłacać rachunki.

 

Payeer  ma w swojej ofercie aż 6 – poziomowy program partnerski : 10%, 5%, 4%, 3%, 2%, 1%

Kiedy już założysz konto na Payeer i będziesz chciał polecić komuś ten procesor płatniczy to swój ref link znajdziesz w zakładce Referrals:

 

Procesor Płatniczy Payeer

SolidTrustPay tzw. STP – Tutaj możesz otrzymać 1% prowizji za transakcje przez osoby zarejestrowane z Twojego linka partnerskiego. Zarówno wpłaty oraz przelewanie pieniędzy zaliczają się do otrzymania prowizji. Program partnerski to zaledwie 1%  z pierwszego jak i drugiego poziomu. Mało, ale mieć, a nie mieć to też różnica. Nie dostaniesz też prowizji za przelanie pieniędzy do innego użytkownika STP. Jest też zakaz reklamowania STP przez spam oraz z depozytu z karty kredytowej.

Swój link partnerski znajdziesz tutaj:

Procesor Płatniczy SolidTrustPay

 

Payza – Tutaj z programu partnerskiego możesz wyciągnąć do 10$ za osobę. Robisz to samo jak w każdej platformie revshare czy programach partnerskich czyli dajesz swój link do rejestracji.

Warunkiem otrzymania prowizji  jest transakcja na minimum 250$ i to dotyczy wysyłania jak i otrzymania pieniędzy. Jest też pewien haczyk  – zakładanie kont pod samym sobą albo konta z tego samego IP nie są brane pod uwagę.

Swój link partnerski znajdziesz tutaj:

Procesor Płatniczy Payza

 

Jeżeli: działasz w programach typu Revshare to na pewno Ci się przydadzą programy partnerskie z procesorów płatniczych. Tak więc czy ktoś chce czy nie chce to będzie musiał korzystać z jakiś procesorów płatniczych. Warto w takiej sytuacji od razu podsunąć swój link partnerski i zgarnąć te kilka dolców.

 

Wszystkie: procesory płatnicze jakich ja używam niedługo pojawią się na blogu i będzie można się rejestrować. Wymieniłem tu moim zdaniem te najpopularniejsze.