Po kilku latach działania w platformach typu Revshare pora na pewne zmiany. Wiem, że ciężko o stabilizacje, a szczególnie w biznesach online, ale szczerze mówiąc mam już dość pewnych rzeczy. Przede wszystkim chciałbym abyś luźno podszedł do tego wpisu bo to tylko moja opinia i moje przemyślenia. Zmieniam totalnie moje zaangażowanie w branżę RevenueShare. Dlaczego? O tym dowiesz się w dalszej części, ale nie odbieraj tego jako hejt na branżę bo ta branża dała mi tyle, że raczej nie da mi tego żadna inna.

 

RevenueShare – z Kwiatka na Kwiatek

Nie wiem czy kiedyś wspominałem o tym, ale od jakiegoś czasu drażni mnie branża Revshare. Z tego co czytam na grupach, profilach facebookowych to nie tylko mnie. Wiadomo, że ryzyko jest wszędzie, a szczególnie w tak niestabilnej branży jaką są Revshary. Są różne strategie – wypłaty po 3 miesiącach, reinwestycja 6 miesięcy, a ostatnio nawet liderzy zalecają wypłatę części środków po miesiącu. Świadczy to o strachu i niestabilności, a ja zawsze mówię to co myślę więc i tu będzie podobnie. Byłem w TrafficMonsoon, który padł, ale chyba tam się wszystko zaczęło i najwięcej ludzi zarobiło i jednocześnie straciło. Ja byłem po środku bo zarobiłem, ale i dużo zostawiłem w firmie bo wiadomo marketing zrobił robotę. Potem był MXworld (mxrevshare), gdzie kiedy się już dobrze rozkręciłem to admin postanowił wykasować paczki i wystartować od nowa bo nie było kasy na pokrycie.

Piszę tu trochę pobieżnie bo nie chcę się za mocno rozpisywać, a wszystko można znaleźć w internecie. Kolejną firmą jest TheAdsTeam gdzie zarobiłem bardzo dużo, ale i tym razem firma nie dała rady. Mam zablokowane wypłaty i pewnie gówno dalej z tego będzie. Dlatego moją decyzją jest odejście od dzielenia się informacją z ludźmi. Od tej pory będę działał tylko w ramach reklamy w RevenueShare nie licząc na zyski. Jakie są moje dalsze ruchy? Śledź bloga, a będziesz wszystko wiedział/a. Na pewno pójdę w stronę biznesów, które mniej dają %, ale za to są stabilniejsze ( mam jeden na oku).

 

Dlaczego Tak, a nie Inaczej?

Po pierwsze może nie wyglądam, ale jestem bardzo sumienną osobą i zależy mi na tym żeby ludzie zarabiali jak najwięcej, a nie tracili. Fakt jest taki, że mimo wszystko ktoś i tak musi w takiej sytuacji stracić, a ja oczekuję tego żeby przynajmniej był na minimalnym plusie. Dlatego to jest główną przyczyną mojej decyzji o odejściu z tej branży. Oczywiście każdy jest informowany o ryzyku i innych rzeczach z tym związanych, ale to i tak za mało. Najgorzej odbierają problemy w firmie świeże osoby, dla których jest to nowością. Nie mówię, że nikt nie będzie mógł się zarejestrować u mnie w takim biznesie, ale będę to stanowczo odradzał przynajmniej osobom świeżym. Oczekuję od mojej grupy zarabiania pieniędzy, a nie ich tracenia.

 

Zmiana Strategii

Moja strategia do tej pory była taka, że większość pieniędzy, które zarabiałem na Revshare (kilkadziesiąt tyś na miesiąc) lokowałem na giełdzie. Głownie kupowałem kryptowaluty na dłuższe przechowywanie czyli inwestowałem w krypto z potencjałem. Bawiłem się też czasem w tzw. Shorty czyli trading na szybkie kup, sprzedaj. Lokowałem kasę w różne kopalnie, inwestycje i tym podobne rzeczy, praktycznie wszędzie gdzie można było pomnożyć swoją kasę.

Nie chodziło tu o % tylko o mądre lokowanie swoich pieniędzy.  Teraz z Revshare został mi tylko FutureAdPro i dopóki płaci to będzie jedyny revshare, w który będę mocno zaangażowany. Reszta będzie w celu reklamowym tylko i wyłącznie bez żadnych grup ( chyba, że ktoś będzie miał ciśnienie i zna się na rzeczy). Moja strategia zmienia się na tyle, że teraz będę budował zespoły w tematach typu TCC, CTC i innych tradingowych platformach.  Reszta zostaje bez zmian i dalej będę lokował pieniądze w różne przyszłościowe kryptowaluty i inwestycje.

 

Dalsze Ruchy  bez RevenueShare

Co będę dalej robił ? Świat mi się nie zawali bo od dawna dywersyfikuję mój portfel na różne branże, inwestycje. Głównie interesuję się teraz tematami bazującymi na tradingu jak TCC, o którym możesz poczytać u mnie na blogu. Lokuję moje środki też w różnego rodzaju kopalnie typu GainBitcoin czy Genesis Mining. Przyglądam się także tematom całkiem innym niż te dotychczas czyli mniej, a dłużej tak w skrócie. Muszę pamiętać o tym żeby pomnażać swój kapitał więc i z czegoś te pieniądze muszą spływać. Kopalnie są raczej do lokowania pieniędzy na dłużej niż miesiąc czy trzy. RevenueShare nie jest odpowiednie dla mnie do budowania długich relacji z grupą. Jest to tylko moja opinia i nie chciałbym żeby ktoś odebrał to jako sugerowanie czegoś. Mimo wszystko liczę się z tym, że takie osoby się na pewno znajdą.

 

Jeżeli ten wpis był dla Ciebie wartościowy to zostaw komentarz albo udostępnij go w mediach społecznościowych.